Anneniz saf olsaydı?

Iyi geceler benim annem çok iyi niyetli ve çok saf ben 21 yaşındayım ve annemin etrafındaki insanlar (Kadın arkadaşları) ona duygusal yaklaşarak gözünü boyuyor herneyse bu arkadaşlarından biri alenen beni canımla tehtid ediyor ve bunu defalarca anneme anlatmaya çalıştım kadın annemin gözü önünde bu tarz konuşuyor ama annem bir türlü olayın farkına varamadı artık nasıl gözünü boyadıysa bu arada kadın ve kızı bizimle kalıyor birde ablam var annemın yakın arkadaşı ve dert ortağı gibi davranıyor kadını evden kovdum tam gisiyodu annem ağlamaya başladı bu sefer gonlunu almaya calistim tabi kadinin evde kalmasini istiyo o da durumun ciddiyetinden habersiz bu arada bu kadın hapise girip çıkan biri bende ikilemde kaldım ve anneme ya o ya ben dedim çünkü ya kadının ya da benim başım belaya girecek bu gidişle siz bu durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Güncel.
Güncel

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Onların sizde ne işi var anlamadım?

Anneni al karşına tek tek anlat olucak işmi yavrusu dururken onu seçecek hali Yok neticede onlar sizde kalmıyor mu çıkarın evden..

0|0
    0|0
    • Bizim her yıl turistik yere gidiyoruz iş için annemde önceden beri tanıyodu onu durumu kötü olduğu için yanına çağırdı
      Annemi bilerek yalnız bırakmıyor konuşamıyorum anlatmaya çalıştım durumu senin benim ablamın hayatı tehlikede olabilir yanındaki kadına güvenme dedim ona rağmen kalmasını istiyo deli oldum

• Kovdum 😃

En İyi Erkek Görüşü

• annene iyce anlat yazık kadına

0|0
    0|0
    • Anlattım kafası almıyor anneme o kadından daha çok sinirliyim gözümün dönmesinden korkuyorum insan bu kadar saf olmaz olamaz

• Ben daha yeni farksttim annein bu kadar akılsız olduğunu şu an bile sinirlendim sen dusun halimi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye tehdit ediyor ki

0|0
    0|0
    • Benim onları istemediğimi bildiği için

• Anneler candır ya

0|0
    0|0
    • Orası öylede arkamda durmadıktan sonra ne fayda

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş senin bela olduğun yerde onlar bela olsa kaç yazar?

0|0
    0|0
    • Benim zayıf noktam ailem oluyor birde kadın ben uyurken birseyler yapmaktan bahsediyor alttan alttan

• aynen kardeş tanismasakda tc vatandaşı olman yeter boynumuz kıldan ince

• Eyvallah

Yükleniyor...