Hersey duzelecekmı?

en yakın arkadasımla bırlıkte bı unıye basladık 3 ay bıle olmadan sevgılı yaptı artık aynı evde bıle gormuyıorum sadece okula gıdıp ders arasında sıgara ıcıyoruz. dertlesme sorunları dınleme yokç. ıznım olmadıgı benı zor durumda bıraktıgını bıle bıle erkek arkadasıyla kalıyor evde 3 umuz. nerdeyse 0 konusma sadece bıseye ıhtıyacı oldugunda yanımda. ve nefret etmeye tahammul edememeye basladım. evden cıkmayı dusunuyorum cıksam gıtsem pısman olur mu arar mı yoklugumu?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• al karşına konuş neden konuşamıyoruz falan ya da ima et eskiye oranla falan diye düşünsün bakalım

0|0
    0|0
    • sevgılısıyle devamlı gormuyorum bıle evın kırası fatura umursamıyor bıle bıktım artık sogudum nefret etmeye basladım

• sımdı cıksam aıleler tanıyor konu uzayacak ondan korkuyorum

• anlatırsın derdini korkmayın ezilmeyin

En İyi Kız Görüşü

• yani sevgili yapinca eskisi hibi olmuyor bu normal fakat ayni evde vakit gecirilmesi pek hos degil sonucta tek onun degil seninde ozelin var ve arkadasinin bu kadar degismesi hayra alamet degil git konus ya da degmez diyorsan bana kalirsa ayri eve cik kafan rahat olur bazen yedi kat yabancin olan kisi senim yasamina daha saygili oluyor ayni sorunlari yasadim bende Şu an univ son siniftayim kim olirsa olsun heleki. univ hayatinda kendini dusunucen kimseyi degil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...