ARKADAŞLAR LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN?

Arkadaşlar 20 yaşındayım. okuma hevesim yok. şuanda bir kuaförde haftalık 50-70 tl arası çallışıyorum. ve gerçekten sabah 9 akşam 9 çalışıp çok yoruluyorum. ilerde bu mesleği yapabileceğimi düşünmüyorum. babamın yakın arkadaşı bimde müdür, maaşı iyi diyolar. sizce kuaförü bırakıp bime girip birikim mi yapmalıyım? yoksa meslek mi öğrenmeliyim?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Bim daha rahat gibi bence lehçe lisan öğren yurtdışına kaç

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Parali koca bul

1|0
    0|0
  • Bim iyidir maaşı da saatleri de

1|0
    0|0
    • saatlerinde anlaştık çalışcağım bimde çok sakin bir semtte zaten en azından birikimimi yapıyım diyorum ama çok kararsız kaldım ya

• Bence de kurtul, milletle uğraşması kadar zor bişey yok

• ya gerçekten çok zor heleki kadın milleti ile, illahlah ettiriyollar ya

• meslek öğren kesinlikle ilerde faydası olur

0|0
    1|0
    • ileride bu mesleği yapabileceğimi zannetmiyorum kadınlarla uğraşmak gerçekten çok zor kendi dükkanın olsa bile patronluk yapamıyosun emin ol

• demeyin öyle ya kuaför gerçekten çok zor 15 saat çalışıyorum sürekli temizlik yapıyorum çırağım bulaşık yıkıyorum çay doldur çay götür çay getir bıktım artık

• başka bir meslek öğren diyorum bırak zorsa kuaförü

• kuaförde kal. parasına bakma. ileride kazanırsın

0|0
    1|0
    • ama ileride bu mesleği yaoabileceğimi zannetmiyorum kadın milletiyle uğraşmak gerçekten çok zor. ve şuanda patronum bile bir sigortası bişeyi yok kendi dükkanı olmasına ragmen ve mesleğinde çok başarılı olmasına rağmen. yıllarımı kuaförde aylık 200 300 tl ile mi çürüteyim_

• ilk 3 ay 1405tl sonraki aylar 1900 konuştuk baya ya başlayacağım yer bile hazır

• o zaman başla

• kuafore devam. ed bence

0|0
    0|0
  • 1900 çok zor onu mağaza sorumlusu bile almıyor 1600 alırsan şükret

0|0
    1|0
    • yaaa babamın arkadaşı konuştuk herşeyii biimin kadrosuna geçtikten sonra 1900tl net maaş

• inşaallah çok ümitlenme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...