Aklndamymdır nasıl anlcm?

Arkadaşım arkadaşlarıyla tanstrmstı beni arkadasm kız bu arada. erkek kız karsk üniverste okuyrlar 1 saatlk yerdede biz okuyrz daha sonra biri benimle ilgili bir şekilde yaklaştı konuştu sorular sordu bana. O günde parti vardı oraya gittik ordada benimle çok ilgilendi bide yakın arkadaşı var oda yaklaşmak istedi ama ben kactm neyse bu diğeri gece sonunda bir yere gitmesi gerekti oraya gitti ben benim arkadaşım o yakın arkadaşı da ilgilendi dediğim ve başka çocuk bir eve gittik orda kalcaz ben o çocuğun yakın arkadasyla kavga ettim benimle uyumak istedi bırakmadı falan kafamda güzel zaten baya uyuyup kalmsm yannda ertesi gün yine kalma olayı oldu bu seferde istemedm yatmadk beraber. Benimle asl ilgilenene geleyim bir gün onla bulustum güzel bir gün geçirdik beni hafta sonu yanna tekrar cagrdı cuma günü yine konuştuk cumartesi gel falan yaptı tamam dedim ama sklyrdm onların yaşadığı yerde arkadaşlarım var onlar geldi aldı gittik sonra checkin yapmstm sevdiğim bir abla mesaj attı gelsene yanmza diye o tanstklarmla tansyr bende yarmsaatligine görmeye gittim orda benimle ilgilenen de vardı sonra çocuk ablaya biz sevgiliyiz falan dedi neyse beni brakmadlar canlı müziğe gittik çocuk orda benimle ilgili kesti bana mesaj attı ilgilenme benimle başkasıyla ilgilenyrm dedi sinirlendim dışarı ckardm bana sen yakın arkadaşım la yatmssn olurmym senle falan dedi tokat falan attm gittim orda herşey bitti diyebilirim yani oyuna gelmişim ama bir foto atmstm intagrama onu beğendi snaplerimi hikayelerimi hepsinede bakyr aklndamymdır sizce geri duzelmeyiz imkânsız biliyrm

Bunlar gecen hafta falan yaşandı.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• uzun bir destan daha, nasıl üşenmeden yazıyorsunuz bu kadar uzun yazıyı hayret :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...