Ablam hap attııııı?

babam yıllardır alkolik annem artık bu şehri terketti. ayrılcaklar. ardından ablam bana geldi oda eniştemle kavga etmiş ve hamile kendisi 7 haftalık aldırmak istiyor çünkü engelli olabilirmiş riskliymiş. bide eniştem kimden peydahladın demiş şeytan gibisin demiş boşuna namaz kılma demiş ablama. ablam kesin kararlı ama katarin attı iki tane çünki çalışması gerek para yok sıfırdan başlayacaklar napsın ki şimdi günah ama bakacak durumu yok çünki para yok

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Hap attı diyince bende Ex filan yuttu sandım

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim benimde aklıma o geldi

• riskli ve engelli doğma sıkıntısı var başımızda çok dert var babam ölürse dert bitecek babam alkolik bizlere eziyet işkence ediyor. ablamın kocası ablamı aldatıyor. çalışması lazım bir oğlu var zaten hemen sineye çekme

• Kusura bakmada ablanda kafa yok madem kocası aldatıyor ne diye çocuk yapıyor versin mahkemeye

En İyi Kız Görüşü

• Bakamayacaksa doğurmasının anlamı yok ya da sosyal hizmete falan versin diyeceğim de o çocuğa da günah olur, kendi bilir

0|1
    0|0
    • riskli ve engelli doğma sıkıntısı var başımızda çok dert var babam ölürse dert bitecek babam alkolik bizlere eziyet işkence ediyor. ablamın kocası ablamı aldatıyor. çalışması lazım bir oğlu var zaten

• Ablanın boşanması gerek.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Nisan1 mi?

0|0
    0|0
    • gerçekten çok sıkıntı yaşıyorum uzun uzun yazamadım konuyu özetledim

• Gerçekse eğer bu gerçekten kötü. Aile bakanlığından falan yardim isteyin

• riskli ve engelli doğma sıkıntısı var başımızda çok dert var babam ölürse dert bitecek babam alkolik bizlere eziyet işkence ediyor. ablamın kocası ablamı aldatıyor. çalışması lazım bir oğlu var zaten hemen sineye çekme

• Soru ne abla soru 😁😁

0|0
    0|0
    • nasıl düşük yapabilir kürtaj 800 tl para yok

• Allah hayırlısını nasip etsin hakkınızda.

• Allah yardımcısı olsun :(((

0|0
    0|0
  • o ablam kocası denen söyle gece gece küfür cıkacak boşver ya

0|0
    0|0
  • Ne mutlu bir ailen varmış öyle maşallahh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• katarin dusurucu mj

0|0