Ne haber nasıl oldun kocası Selime hiç bir Nisan şakası yapmış mıdır yaptıysa nasıl yapmıştır?

Ne haber nasıl oldun kocası Selime hiç bir Nisan şakası yapmış mıdır yaptıysa nasıl yapmıştır

Güncellemeler:
Düzeltme yapıyorum Nurbanu Sultan'ın kocası Selime hiç bir Nisan şakası yapmış mıdır yaptıysa nedir

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bır seferınde yapmış sarayda gezerlerken selım bırden yere atmış kendını nefesını tutmuş narbanu once anlam veremmış telasa kapılmış yetışın askım oluyor uyan askım uyan dıye bagırmış selım yalandan sesını hırıltılı yapınca narbanu ıyıce telaslanmış selıme bır kac tokat atmışkı kendıne gelsın yok yıne tokatlamış olmamış narbanu baslamış aglamaya narbanu cok uzulmuş ve baslamış agıtlar yakmaya hastret ceken gonul derde dayanmaz cagırırım selım sesım duyulmaz uyan selımım uyan derın uykudaan bunca dıyar gezdım gözlerın ıcın nıye duştun selım neden ne ıcın uyan selıım uyan selıım derıın uykudan der ve selım dayanamaz bu hale narbanuuu 1 nısaan şakası der ama narbanu nasıl aglıyor farkeder ve selıme sol bır kroşe yumruk atar manyaak napıyon sen der selımde bu kadar uzuldugunu nerden bıleyımö kız der narbanu gunlerce konuşmaz selım pesınde dolanıp affetırmeye calışır taa kı ona cok sevdıgı kolyeyı alana kadar narbanu ne gunlerdı yaaa demı

0|0
    0|0
    • Evet bana ne biçim şaka yapmıştım

• gomlegımı kız narbanu cok sıcakta

En İyi Kız Görüşü

• bu ne ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...