İş bulmak için?

İş bulmak için kısmetsizliği açmak için bildiğiniz dua var mı arkadaşlar ne yapsam neye elimi atsam olmuyo iş görüşmelerinde hep olumlu konuşuyorlar tam olcak diyorum yine olmuyo napıcam ben

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Kıymetli arkadaşım. Senin kısmetin KAPALI değil... eğer doğup gelmişsen bu dünyaya rızkın verilmiştir... Pes edersen devam eder böyle.. Her şeyin hayırlısını iste.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bulurum istersen

0|0
    0|0
    • Nasıl bulacaksın

• Arkadas cevrem genis. Soylersem ayarlaya bilirler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ali imran 26 27 istanbuldaysan anadolu yakası gebze taraflarına baktınmı firmalar çok seçici 1 2 + daha fazla bulduklarında diğeri otomatik olarak arkada kalıyorsun kapalıysan daha da zor işler allah herkese yardım etsin

1|0
    0|0
    • Aynen öyle Avrupa yakasında oturuyorum tecrübem yok ve kapalıyım çok sıkıntı oluyo

• Yok hayır açılmam asla iş için ama ruhsal olarak insan çöküyo

• çökme sen kendini sürekli tamamla gerisi allahtan bizler inanan insanlarız elbet herşeyimizle farklı olucaz bıkmadan devam aramaya

• daha önce hangi meslekleri yaptın ne mezunusun

0|0
    0|0
    • Dış ticaret mezunuyum ticaret meslekte okudum gümrükte veya dış ticaret yapan firmaların muhasebesinde iş arıyorum ama tecrübem yok maalesef

• bir lehçe bir lehçedir sana iş görüşmesinde hangi dilleri biliyorsun diye bir soru geliyor mu?

• Hayır sormadılar hiç

• gel seni bir okuyayım :))

0|0
    0|1
  • evlilik icinde lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...