Nasil hayatinizdan cikarirsiniz?

cok sevdiginiz , deger verdiginiz ama yolunda gitmeyen ve cesitli ruh halindeki biriyle olmuyorsa uzaklasmak icin neler yaparsiniz?
siz hayatinizdan cikarttiginiz halde sizi surekli buluyorsa , karsiniza cikiyorsa.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• uzak durum ya da sehır degısıklıgı yaparım eger ımkanlarım var ıse

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Karşıma çıkıyosa sürekli , ya bir yolunu bulup bana uyacak , ya da gözüme görünmeyecek..

1|0
    0|0
  • Sessizlik.

1|0
    0|0
  • hayatımdan çıkarmak istiyorsam, çıkarırım, o ne yaparsa yapsın, en sonunda oda anlar bu işin olmayacağını inatla uzaklaştır kendinden, bir süre sonra anlar oda, daha emin ol kendinden

1|0
    0|0
  • kirmamaya çalışirim demek ki hayatımda önemli bir yere sahip. kendimin iyi olmadığını ve zamana yalnızlığa ihtiyacım olduğunu varlığı için tesekkur ettiğimi güzel bir şekilde dile getirip öyle cikartirim

0|0
    0|0
    • ama onca bitmiyor
      kabullenmiyorsa

• Vay be çok iyi anlattın valla. Hayırlısı sen akıllı kizsin inşallah hayırlı olan olur ;)

• tesekkurler :)

• Acikça sölerim sana hayatimda yer yok diye

1|0
    0|0
  • yapilabilecek pek birsey yok, sehir degistirmek ya da yurtdisina cikmak disinda... bir de hayatina onu unutturacak birini sokma secenegi var... son olarak ise bu sekilde yuregin kendiliginde soguyana kadar devam etmek...

1|0
    0|0
  • başka birini seviyorum de

1|0
    0|0
  • format at beynine gitsin

1|0
    0|0
  • Zor işin bilemedim🙄

1|0
    0|0
  • ona net sekilde söylerim hayatimdan seni cikartiyorum diyerek.. net olmak iyidir

0|0
    0|0
  • Severim.

0|1
    0|0
  • ben defalarca uyarırım görüşmek istemiyorum diye ne o nede ben üzülmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Şimdi anladığım ;
    Seviyorsun ama değişik biri diye hayatından çıkarttın öyle mi?

0|0
    0|0
    • seni sevdigini soyleyip iki gun sonra sen bana karisamazsin diyen birini sen ne yaparsin

• O zaman yapacak birşey yok
      Böyle bir kişiye psikolojik tedavi lazım.
      Buna da ikna etmek imkansız gibi bişey olur.
      Elde imkan varsa mekan değiştirmek uzaklaşmak bir nebze çözüm olabilir.

• tesekkurler

• Zamanla

0|0
    0|0
  • engelle sende ozaman

0|0
    0|0
  • Beni tarif ettin dostum

0|0
    0|0
  • Bulmasına izin vermezsen bulamaz

0|0
    0|0
  • kavga etmiyorsan ayrılma

0|0
    0|0
  • sehir degistiririm 😄😄

0|0
    0|0
  • O zaman onunla ilgili olan her şeyi sil bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne yazık ki öyle karakter yoksunu insanlar laf anlamaz ne yapsan ne desen boş.. bak örnek; hala buraya yorum atabiliyo demekki neymiş etrafta dolaşan ben değil de oymuş 😂😂😂

1|0
    0|0
  • aynı dert arkadaşımda vardı kokusundan bişi yapmadı 2 yıldır kızın korkulu rüyası oldu şikayet et

1|0
    0|0
    • sevdigim insan sonucta
      oyle zarar verecegini sNmiyorum

• arkadaşımda tam tersiydi kız sevmiyodu oğlan seviyodu ruh hastasıydı ama bir insan seviyosa isteyerek ya da istemeyerek karşı tarafa zarar verebiliyor dikkatli ol

• o ne lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...