Lütfen bir bakın?

en yakın arkadaşımla sevdiğim insan şu an birlikte ve ben hep iyi olmalarını istiyorum bu gün sevdiğim çocuk bana mesaj atmış işte bitti falan diye çok kötüyüm bende vazgeçme düzelir falan dedim. Arkadaşımı aradım açmadı bir kaç kez daha açmayınca aramayı kestim ama başının dertte olduğunu da biliyorum az önce konuştum yarın onun evine gideceğim düzeltmeye çalışacağım bir şeyleri. kendimi davet ettirmiş gibi oldum ama çok endişeleniyorum. Annem moralimi bozdu çöpçatan gibi itamlarda bulundu ama ben ne yapıyorsam iyiliğimden yapıyorum ve içim acıya acıya moralim çok bozuk

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• benden sana bir tavsiye sakın iki çift arasına girme her ne sebeple olursa olsun kötü olan sen olursun bırak kendi kararlarını kendileri versinler

0|0
    0|0
    • Ya onların arasında ki sorunu çözmek değil amacım sadece arkadaşımın başı dertte korktuğu için kimseye de anlatamıyor ona yardım etmek istiyorum

• ona destek verebilirsin ama ilişkileri hakkinda değil tabikide. destek ol eglenmesi için elinden geleni yap ama çok fazla müdahale etme kırılan sen olursun.

• Evet zaten zorla kendim davet ettirdim utanıyorum da şimdi😔 Elimden geleni yapacağım ilişkilerine karışmadan

• Çocuğu seviyorsun neyin pollyannalığı bu 😏

0|0
    0|0
    • Onu seviyor olmam bencil olmam anlamına gelmiyor

• Yazık ediyorsun kendine

• Diyorum ya bunun o kadar farkındayım ki hayatımı kendi ellerimle mahvediyorum yarın gitmek bile istemiyorum ama biliyorum gitmezsem yine kendimi suçlayacağım bu olanlar da sanki benim yüzümden oluyormuş gibi geliyor bezen diyorum ki acaba ben her gece ağlayarak yatıp her gün mutsuz uyandığım için Allah ahımı onlarda bırakmıyor mu? Sonra Allah'a yalvarıyorum benim mutluluğumu da onlara vermesi için İnan bende bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...