Tecavüze uğrayarak?

Bekaretini kaybeden kadınlar hakkında ne düşünürsünüz? Eğer evleneceğiniz kadın böyle birşey yaşamış olsa onu kabul eder misiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Engel değil bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• itici etmem asla

0|0
    2|1
    • Neden kadının kendi tercihi değil ki tecavüze uğramak

• etmem bir kere evleniyorum isterimki temiz biri olsun, derdim bekaret değil o kişi çocuklarımın annesi olucak bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • Benim gözüm bir kişi den başkasını görmüyor ki.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem ne düşüneyim kötü bir şey geçmiş başından geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bu bekaret muhabetini yapan gerizekalılar hayla var mı

0|0
    1|1
  • Şu tecavüz vakalarıda ne çoğaldı arkadaş

0|0
    0|0
    • Bu imalı bir cümle değildir umarım.

• Tecavüz tabikide bir insanın başına gelebilecek en iğrenç şeydir. Fakat bu olaya biz erkeklerinde penceresinden bakmalısın etrafımda kendi isteğiyle erkek arkadaşıyla birlikte olup ailesine tecavüze ugradım diyen veyahut şuanki sevgilisine böyle söyleyen bir kaç insan var. Ve bu durumu çok fazla duymaya basladık. Yani açıkçası inanasım gelmıyor. Tabi 2017 türkiyesindeyiz. eğer böyle bir durum varsa şikayet etmiştir. Ve bu durum kanıtlanmış ise bahdi geçen kişi hapistedir. böyle bir durum varsa kesinlikle hele aşıksam evlenirim. Fakat tecavüze ugramış fakat tecavüz eden kişi hakkında somut bilgiler yoksa inanmam.

• eğer doğru diyosa eminsem kabul ederim. önemli olan düşenin elinden tutmaktır... hayrola bu soru nerden gerekti?

0|0
    0|0
  • Inanirmiyim onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Edilir onun bir suçu yok

0|0
    0|0
  • kendi istegiyle yapan kıza iğrenç gözüyle ama başına kötü bisey gelmiz birini kabul ederim , herkesin basina kotu seyler gelebilir boyle bir durumda seviyorsam hayatima koyarim bu insanı

0|0
    0|0
  • eger gercekten ugramisa kabul edilebilir ama kendi rizasiyla olduysa asla

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Tecavüz farklı ama kendi istegiyle birisiyle birlikte olmussa isim olmaz.

0|0
    0|0
  • Tecavüz dersen başka zaten bu ülkede zor ama bu zihniyetle imkansız

0|0
    0|0
  • Talihsizlik

0|0
    0|0
  • ederim. sevabdir cunku

0|0
    0|0
  • ben bekarete önem vermem zaten bakire olupda anal çalışan saksafon çalan kız çok gördüm

0|0
    0|0
  • tecavüz yolu ile olduysa kabul ederim sırtımı dönmem

0|0
    0|0
  • seviyorsam sorun etmezdim

0|0
    0|0
  • kabul ederdim. çok kötü bir şey.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• Tecavüze uğradığına inandırman lazım, dava actın mı derler sana belge isterler inan başka türlü inanmazlar

0|0
    0|0
  • etmeyeninde ben ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...