Muhabbet kuşu nasıl sizce?

Muhabbet kuşu almak istiyorum ama internetten okudum videolara baktım biraz zor gibi siz aldınız mi sizce aliyim mi

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmayı öğretirsen zevkli olur onun haricinde pek zevkli değil kedi tercih ederim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hiccc tavsiye etmem

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• bende iki tane var ve şimdi yumurtlamak üzere inşallah

0|0
    0|0
  • Yok ya ne zorluğu var biz bakıyoruz yemini suyunu kontrol edicen arada kafesi temizlicen bu kadar

0|0
    0|0
    • evet de isiriyormuş

• ben dun kuş aldım 1 hafta bekleyip olduğu oda alışması lazımmış ben bekliyorum yavaş yavaş konuşuyorun ama ablam annemgil kuşu rahat bırakmıyor zaten korkuyor kuş ablam kafesin içinde 2 günlük kuşu almaya çalıştı kafesin içinde kovaladı annemden sürekli geliyor napiyor diye bakiyor kafesin içine giriyor resmen biz olmadiğimizda yemek yiyor annemgil gidip baktığı için yemek yemeyi bırakıyor annemgil bir süre sonra uğraşmazlar ama o zamanda bana alişmazza kuşu geri verelim diyorum verdirmiyolar babamgil iyi getir biz bakarız diyorlar ama işe gidiyorlar onlara alişacak ama yine ben bakmak sorunda kalcam bu yüzden aramızda gerginlik oluyor

• En kolay bakılan evcil hayvan muhabbet kuşu muhabbet kuşu bakamazsan başka bir şey bakamazsın zaten

0|0
    0|0
    • kolay mi aliyim mi ne zamandır istiyorum ama cesaret edemiyorum

• ama isiriyormuş acitiyormuş korkarım ben almasam mi ki çok istiyorum ama korkuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• bence alma her tarafi batiriyorlar bizde var cok pismanim aldigima

0|0
    0|0
    • ben dun kuş aldım 1 hafta bekleyip olduğu oda alışması lazımmış ben bekliyorum yavaş yavaş konuşuyorun ama ablam annemgil kuşu rahat bırakmıyor zaten korkuyor kuş ablam kafesin içinde 2 günlük kuşu almaya çalıştı kafesin içinde kovaladı annemden sürekli geliyor napiyor diye bakiyor kafesin içine giriyor resmen biz olmadiğimizda yemek yiyor annemgil gidip baktığı için yemek yemeyi bırakıyor annemgil bir süre sonra uğraşmazlar ama o zamanda bana alişmazza kuşu geri verelim diyorum verdirmiyolar babamgil iyi getir biz bakarız diyorlar ama işe gidiyorlar onlara alişacak ama yine ben bakmak sorunda kalcam bu yüzden aramızda gerginlik oluyor

• bide isin o tarafi var dimi😕 orasini bilemiyorum

• ewet sağol

• muhabbet kuşu sıkıcı ya papağan al

0|0
    0|0
Yükleniyor...