ÖlDüm öldüm dirildim?

Bugün wpde gezinirken eski sevgilim aklıma geldi baktım beni engellemiş heralde wlhwlsdpe buna bişeyler yazdım ya işte seni çok özledim falan da sacmaladim ama öylesine yazmıştım sonra 2 3 saat geçti bir baktım cevap vermiş yıkıldım bozuntuya vermedim kesin numaramı sildi diye düşündüm ki öyle yapmış sonra 1 Nisan falan dedim kimsin dedi ilk söylemedim tanisalm gibisinden konuştum sonra anladı zaten irem sen misin ya ona göre eklicem dedi ekle dedim benm irem falan derken konuştuk bana küs müsün dedim yok değilim değildim de dedi He tabi diye gecistirdim geçen sene ayrılmıştık sonra kanka falan dedi ben de kardesm falan dedim öyle yani bu şekilde konuştu sevgilin var mı diye sormustum başta kim olduğumu anlamadan once aynen kanka aynen dedi sonra bu şekilde konuştuk bide aynı siniftayiz biz bilmiyorum ya değişik hissediyorum kendisi hep söylerdi eski sevgiliden arkadaş olmaz ddiye Şu an onun gibi biseyiz sevinsemmi üzülsemmi anlamadım bişeyler söyleyin kendisinde özlemiştim bu arada khwlwhdlekw

0|0
61

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dur çekirdek alıp geliyorum bu nasıl hikâye

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Degisik bir sey bosver gitsin ugrasma sakani yapmissin iste 😅

1|0
    0|0
  • ne guzel ıste yakında sevgılıde olursunuz canım

1|0
    0|0
  • yok artık

1|0
    0|0
  • beynim yandı

1|0