Adet olmuyorum?

arkadaşlar 18 yaşındayım her ay düzenli olarak adet görüyordum en son 26 şubatta hasta oldum şimdi 26 martta hasta olmam gerekiyordu ama olmadım ilk defa gecikti herhangi bir ilişkim olmadı rica ediyorum ciddi bir şekilde cevap verecek arkdaşlar yorum yapsın çünkü çok endişeliyim hamilelik dışında başka neden olabilir eğer bu haftada olmassam hastaneye gidicem ama ilk önce buraya yazmak istedm adet söktürücü bildiğiz bitkisel yöntemler varsa önerebilrmisiniz

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Kist sinir stres havalar hepsi etki edebilir olmazsan git dr ye

1|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim saolun

En İyi Kız Görüşü

• Ya endişelenecek bir şey yoktur. Sürekli düzenli olacak diye bir şey de yok.
    Kızların biraz olsun adetinin gecikmesi durumunu kafaya takmalarını vallahi çok saçma buluyorum. Çoğu kızda bu var.

Sıkıntıdan 2-3 ay adeti gecikenler var. Ama kızlardan bir haftayı kafasına takanlar bile var.

1|0
    0|0
    • normlde tam 28 günde bir hasta oluyorum ilk defa gecikince herhangi bir hastalık belirtisi falan olabilrmi diye endişelendim biraz yorum yaptğınız için teşekkür ederm saolun

• Arada olur gecikme, normaldir. Bu kadar kolay endişelenmek iyi değil yalnız. Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• paranoyaksın daha 5 gün olmuş, bir sabır kızım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum galiba ama ilk defa gecikince çok strese girdim

• çok sıkıntı yaptıysan gir randevu al git doktora bu kadar kafana takma anormallikler illaki olacak ;)

• çekniyorum ondan gitmek istemiyorum ama olmassam gidicem teşekkür ederm soruma cevap verdiğinz için

• doktora görün

1|0
    0|0
    • tamam bu hafta görnmeyi düşünüyorum teşekkür ederm

• hayır ama norml hastayken de sancım hiç olmuyor

• ilginç eşimde sancı çok oluyodu. sen kesin görün. aileden gelen bişeyde olabilir sancı olmamaso annendemi öyle sor bir

• sıkıntı yapma stres felan ondandır

1|0
    0|0
  • saçmalama direk doktora git

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şubat 28 gün. ayrıca günü gününe olman zor zaten bazen gecikebilir

1|0
    0|0
    • aa evet doğru o ayrıntıyı unutmuşum normlde hep düzenli olurum ama bu ay biraz stresm oldu ondandır diyip içimi rahatlatymaya çalışıyorum cevap yazdığınız için teşekkür ederim

• stres de etkiliyor tabii. rica ederim

• Kadın doğum uzmanina görün artık Çok yaygın görülen Pko (polikistik over) Başlangıcı olabilir ki İleride sıkıntı olabilecek bir Rahatsızlık

1|0
    1|0
  • Stres vb sorunlardan nadiren olur öyle şeyler bir hafta daha bekle

1|0
    0|0
Yükleniyor...