Babam anneme bağırıyor ve şiddet uyguluyor ne yapmalıyım?

Küçükken öyle sorunlar yoktu hatta babamı çok severdim, ama gittikçe babam sinirlenmeye başladı ve anneme bağırmaları, küfürleri başladı. Psikolojim altüst oldu ve kendini öldürmek istiyorum. Maddi durumumuz kotu olduğu için onunla yasamak zorundayim. Bir davada Acamam. Annemde ne yaparsa yapsın yine onu koruyor ve o senin baban deyip duruyor. Babamı anlayamıyorum, bıktım. Olmuyor artık, hicbirsey düzelmiyor. Mesela bir arkadasima veya arkadaslarimla dolasmaya gitsem bir saat bile geç kalsam anneme küfürler yağdırıyor, eve geldiğimde ise annemi agliyor görüyorum. Yeter artik ne yapicam ben?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• seni tam olarak anlamasam da bende senin gibiyim babamdan nefret ediyorum hep kavga ediyoruz çalışmıyor her gün evde yüzünü görmekten sıkıldım üniversiteyi başka bir şehirde okumak istiyorum. çözüm yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenmekten başka çaren yok. En iyisi akrabalarına söyle sana birini bulsunlar, ancak böyle kurtulursun ordan. Annene söyleme bunu, anlattığına göre sıkıntı var onlarda

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmesine ikna et babani

0|0
    0|0
  • Acı tablo herkese de yardım edemiyorsun ki

0|0
    0|0
  • annen gerçekten dayak yiyorsa polise başvurmalısın...

0|0
    0|0
  • baban kaç yaşında ki

0|0
    0|0
  • ya şiddet uyguluyor diye şikayette bulunacaksın ya da evlenip kendini kurtaracaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Babanı döv

0|0
    0|0
    • Karsi koydugumda ustume yürüyor ve her yeri kirip dokuyor diğer yandan annemse sus cevap verme diyip dahada sinirleniyorum

• Dayın falan yok mu

Yükleniyor...