Yüzü güzel 70 kilo bir kızla sevgili olur musunuz?

Evet kendimden bahsediyorum.. yüzüm güzel dışarı çıksam gün içerisinde güzelliğime yönelik sözler duyuyorum fakat 70 kiloyum boyumda 1.70.. eskiden 54 kiloydum ama kilo aldığımdan beri hayatımda kimse Yok. Birinden hoşlandım oda istemedi beni biraz. Sizce kilo aldık diyemi böyle yalnız kaldım?

0|0
1541

En İyi Erkek Görüşü

• Valla iç güzellik olduğu kadar dışda önemli şahsen ama seni tanıyıp sevseydim kilonun bir önemi olmazdı sporla içli dışlı bir insan olduğum için 5-6 ay da seni fit yapardım kilo sorununda kalmazdı :) Bu tarz şeyler gelip geçici şeylerdi takma kafana.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo alınca beğenilmeme gibi bir durum söz konusu olabiliyor yüz ne kadar güzel de olsa ki bu benim de basimda eşim beğenmiyor şu an 80 kiloyum ama diyete girdim 4 kg verdim bile onun haberi bile yok onun için değil tamamen kendim için yapıyorum kendime saygim bitmişti yeniden kazanmak için uğraşıyorum kendimi sevmeye de başladım. Bence sende yapabilirsin begenilmekten çok sen kendini nasıl görmek istediğine karar ver ona göre yol çiz kendine ve güvenin tam olsun o zaman yanında biri olur zaten...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Kilon, herhangi bir rahatsızliktan dolayıysa gözardı edilebilir ama boğazına düşkünsen olmaz. Ben 182 83 kiloyum 13 kg var arada

0|0
    0|0
  • neden olmasın.

1|0
    0|0
  • Disari ciktiginda bile guzelligine iltifat alan birini istemediler yani :) ya cocuk kivanc tatlitug du ya da sen guzelim diye avunuyorsun :)

0|0
    0|0
    • Valla çevredeki insanların dediğine göre çocuk benden kötü tabi ben beğenmiştim orası ayrı. Yani Şen'de diyorsun ki yeterince güzel bulsaydı kabul ederdi :) ama bende diyorum ki belkide kilom fazla geldi..

• İnşallah vericem :) sence beni o şekilde görse kendisi gelir mi bana?

• Yani bilmiyorum :) ama su varki bu cocuk begensin su erkek sevsin diye kilo vermek mantiksiz ama kendini oyle iyi hissediceksen bu guzel :)

• evlenirim hatta benimde kilo fazlam var onunla beraber zayıflarız. spor ve diyet yaparız. Ben aşkın herşeyi aşacağına inanıyorum. .

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak değerlendirmiyorum kimseyi doğru kişi olması daha önemli vede 1.70 boya 70 kilo aşırı abartılı değil

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • millet asktan sevgiden çok yanimda nasi durur arkadaslarim ne der begenirmi gibi aptal aptal seyler dusundugu duuygudan cok aptal beyinlerini kullaniolar.. s*ktr et kiloda veirirsin vermesende begenilirsin..

0|0
    0|0
  • 70 kilo çok yakar be.

0|0
    0|0
  • Aslında 10 kilo versen iyi olur ayrıca kilonu çok fazla gösterdiğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ver sende

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yüz güzelliği, kilo gibi şeyler evliliğe etki etmiyor. Karşındaki insanı düşüncelerinle ve hareketlerinle yormuyorsan evliliğe kadar gidersiniz. Kaderinde o kişi yoksa ne yaparsan yap olmaz.

0|0
    0|0
  • Frenkansınız tutmamıştır kilo ile alakası yok bence

0|0
    0|0
  • Bunun kiloyla alakası yok, hatta ben öylesini daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Foto atsana merak ettm

0|0
    0|0
  • boydan kurtarıyor

0|0
    0|0
  • sorun değil:))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 14

• hemcinsinden sana nacizane bir tavsiye; dış görünümü bu kadar umursama, umursayan şekilci insanlardan da uzak dur. Seni sen olduğun için sevmeli insanlar ve gerçekten zayıflamak istersen bir gün bir başkası için değil kendin için yap.

0|0
    0|0
  • olurlar

0|0
    0|0
  • Zayıfla başkaları için değil kendin için.

0|0
    0|0
  • Yüzün güzelse hertürlü alıcın çıkar

0|0
    0|0
  • ay bende 75 kiloyum şekerim ben ce gayet guzeliz

0|0
    0|0
  • Olmam😂

1|0
    0|0
  • Kilo etki yapar ama çok değil.