Gerçekten bu durum dan sıkıldım?

ben 3 yıllık evliyim kaynnamlarla birlik yasyrum başta isteyek bir otrdum çünkü harika davranyor lardi evlendik 1 hafta geçti yuzlerini gösterdiler eşim ne yaparsam yapayım beni umursamyor çocuklarımız da var kaynnam sürekli aramızda görümcem bizden çıkmaz eve yeni birşey girse hemen benim olsun ister ses etsem eşim bana kizar anneme gidmek istesem ne işin var oluyor belirtyim 2 ay gecer öyle isterim kendi kızı sürekli bizde eşim cok anneci hep onun dediği oluyor ben bu durumdan sıkıldım ne yapcami bilmyrm

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere sen en başta kabul etmeyecektin bende anneciydim ama evlendim. aynı evi katiyen kabul etmem zaten teklifte olmadı çünkü ben eşimi ve geleceğimi düşünmek zorundayım belliki kocan sana saygı göstermiyor senin fikirlerin umrunda değil ben babaanne dede ile büyüdüm zorluğu nedir bilirim bence hata en başta yapılmış. çareleri olabilir ama sancılı olur

0|0
    0|0
    • baştaki hallerini bir gorseniz öz annemden farksiz davranyordu

• her kaynana öyle davranır ama sonraki davranışlarına bir kere kocanızın engel olması lazımdı benim eşim anneme laf söyleyemez ki çünkü annemin ona laf söylemesine müsade etmem. sana iyi davrandı ki yanına gel diye sen önemli değilsin önemli olan oğlu idi. bir ikincisi belliki onların yaşayış tarzları yani sen biraz özgür bir yapıya sahipsin ki bunları yaptıkları sana ağır geliyor

• Teşekkür ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• o işte en çok yarayı sen alacaksın malesef

0|0
    0|0
    • zaten sinir hastası oldm

• sordum anamdan ayrilmam dyor başka bir şey demyor

• e tm gene ayrılmasın ona ayrıl diyen yok ki sonuçta ama evlilik olgusu iki kişilik bunu anlatman gerekiyor

• Hangi devirde yaşıyoruz kaynanayla oturulur mu? Hatayı baştan yapmışsın

0|0
    0|0
    • baştan bir iş bilmyrm dye brde başta harika davraniyorlardi

• 2 tane

• Durumunu çok bilmediğim için genel konuşuyorum ama çevrende sana destek olabilecek kimse var mı? bunları düşün ona göre daha kolay hareket edebilirsin

• Çekecen... Ya da ince taktik uygulayacaksın; idtetsen yarif ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...