Bizim burada ezandan sonra her zaman sela okunuyor. cok rahatsiz oluyorum napmaliyim?

15 temmuzdan beri boyleymis. Ya benim bildigim ezandan sonra zirt pirt sela verilmez. Napmaliyim sizce?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Ülkeyi terk et baska caresi yok.

0|1
    0|0
    • Terketmiyorum ve kimsenin beni boyle rahatsiz etme hakki yokk bunu kalin kafaniza koymanizi rica ediyorum !!!

• 😂😮 Mm dostum ozaman Sen ili terket diğer 80 ilden birine yerleş

• @KendiniArayanGenç ya sabir.

En İyi Erkek Görüşü

• Burası türkiye kardeş başka yerde söyleme bunu kafanı falan keserler aman diyim

1|0
    0|0
    • Sıkıyorsa kessinler. ben her yerde soylerim

• Cesaretime

• bol şans

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• selanin anlamını hiç arastirdinmi belki senin gibi dinsizler yola gelir diye okunuyor

1|0
    1|3
  • Bence çok güzel her okunda ölümü hatırlaya bilirsin bu senin için iyi birşey mümkünlerin en iyisi ölümü çok hatırlayandır sela bana ölümü hatırlatır

0|0
    0|0
  • Ölen șehitler için onur verici birșey camiyi basıcak değilsin bitmesini bekle

0|0
    0|0
  • Metal müzik ve tanrıya isyan et.

0|0
    0|0
  • orasi neresi

0|0
    0|0
    • Dogunun bir sehri. oruc dayagiyla meshur

• hm baslarda burda da oyleydi de sonradan selayi okumayi biraktirlar. seni rahatsiz eden nedir ki

• Asiri uzun suruyor. Sıkiliyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Camii'nin yetkililerine bunu sormayı denedin mi? Mutlaka bir açıklamaları vardır..

0|0
    0|0
    • Aciklama sizin anlamaniza yetmiyor heralde.15 temmuzdan beri boyle diyorum

• Sen gavur musun, niye rahatsız oluyorsun

0|0
    0|0
    • Evet gavurum

• Sana dicek birşey yok o zaman. Cehennemde iyi yanmalar

• Lan gavurum sanane. rahatsiz oluyorum arkadasim rahatsiz etmeye hakkiniz yok. ulan müslümanlar insanlarin hayatini zehir edersiniz yok edersiniz sonra da onlara cehennemde yanacaksiniz dersiniz. dunyaya bir tek faydaniz yok lan

• Biktik yani zirt birt seladan

0|0
    1|0
  • imami at minareden :)

0|0
    0|0
    • :):) hangi birini atayim

• 😊buyukbas kimse onu at

Yükleniyor...