Kilo alamiyorum yardim eder misiniz?

Arkadaslar merhaba. Ben 1.68 boyunda 50 kilo biriyim. Yuzume ve fizigime iltifat edenler oluyor (akrabalar, arkadaslar) Ama kendimi diger kadinlarin yaninda cocuksu ve kucuk buluyorum.
20 yasindayim, boyumu uzatamaz miyim bir sekilde? Ya da kilo alamaz miyim?
80b sutyen takiyorum, kalcam dolgun, belim ince. Ama kadin gibi hissedemiyorum, ezik gibi duruyorum. Ne yapmaliyim? :/

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ölçülerin gayet güzel, belliki vücudun kendini salmış durumda oyüzden sönük duruyorsun biraz spor yaparsan kasların sıkılaşırsın, hem daha dolgun durursun ;)

0|0
    0|0
    • Test cozdum kilo ile ilgili. Asiri zayif cikti. Keske balikrtli olsaymisim

• Manken fiziğine sahipsin boyun 2cm daha uzun olsaydı. sen pilates yap farkı göreceksin bedeninde

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor yap memeler büyüse yeter :D

0|0
    0|0
    • 85b aslinda ama zayif oldugum icin sirt bolgesinden kucuk takiyorum. Yoksa gogur ve kalca dolgun. Kalcam brezilya poposu gibi afedersin

• O yuzden demedim. Arzulanmak icin degil. Enteresan bir sey bendeki. Naparsam yapayim olmuyor.
      Bir gun bir dil sitesinden yabanci birine mesaj attim.
      Normal bir mesaj dil ogrenme amacli.
      Adam dedi ki, sen cok masum ve kibar gorunuyorsun ama benim bu siteyi kullanma amacim farkli.
      Bir arkadasim da zamaninda, sen soguk ve asil duruyorsun, seni begenseler de yanina yaklasamiyorlar demisti...

• Herkesin bakış açısı beğenisi farklı takma bu kadar sennin nasıl rahat edip kendini beğendiğin önemli

• Ruhunu yücelt yükselt kendini sev sen güzelsin güzelliğin kurduğun cümlelere yansımış korkma senden korksunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balik yagi

0|0
    0|0
  • yanımda kalsan ayı gibi olursun 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...