Herkes yaptığını hakkettiğini yaşar mı?

önceden beni seviyordu hissediyordum sonra araya soğukluk girdi tartışmaları bahane ederek gitti.1 ay konuştuk hep ben yazdım bazende o yazıyordu. sonra eski haline döndü kızları takip etmeye başladı orasını burasını acan kızları bana çok acı cektirdi bide o kadar söz vermişti yanında olucam hep diye. sevilmediği zaman değerimi anlar mı? kızlarda güzel değil hiç oraları buraları acık. bide hepsi kezban. kendisi de söylüyordu bana bakmazlar diyordu yakışıklı birisi değil kilolu ama elbette sevgilisi olucak bir gün ben cok sevdim onu değer verdim kaçtı benden cirkin biriside değilim herkes cok güzelsin o cocukta ne buldun diyorlar. Adamlığı buldum demiştim ama beni yanılttı bide bana küfür etti peşimi bırak hayatımdan cık diye.önceki sevgilileri hep aldatmış onu ben aldatmadım bile. sevgiliyken bana cok değer veriyordu herkesi siliyordu telefonunu bile karıştırıyordu. hep hemen yazdı bişey oldu bıktı sanırım cok ilgimden

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• herkese verme değeri düşmesin sen taam mı

0|0
    0|0
  • Ya hakketmeyen birinin arkasından boşuna üzülme...

0|0
    0|0
    • bir gün pişman olur mu

• Allah akıl dağıtırken ortalıkta yokmuş işte kendime acıyorum valla böyle insanla sevgili oldum ya

• Tamam artık üzülme istersen ve konuşmak iyi geliyorsa arkadaş olabiliriz...

Kızlar Ne Diyor 1

• boş insanmiş uzulme degmez

0|0
    0|0
    • bir gün pişman olur mu

• olsa ne olur sen hala onu mu dusunuyorsun seni o seviyesiz kizlarla resmen bir tutmus kendim guzelim cirkinde degilim diyorsun ama tavurlarin cok basit ve cirkin bir yapan bidaha yapar pisman olur da donerse tekmeyi koyarsin

Yükleniyor...