Yardımcı olur musunuz?

Ulliminati ye üye olmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim nasıl olabilirim acaba? şimdiden teşekkürler

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• tovbe ya ozenti genclik paraya vatan satar bunlar ulminate musluman karsiti para ile makam sahibi yapilip yurdisina istihparat saglayan bir tarikatir vatanmi satcan sen?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bak şimdi önce adnan oktarın yanına gidip elemeden geçmen lazım eğer geçersen onun kediciklerine katılırsın sonra ver elini illlülilil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle 3 kişi el ele tutuşup ulliminati kelimesini heceleyerek ulliminati elçisini çagırmanız gerekiyor zaten o size gerekli prosedürleri acıklar

1|0
    0|0
  • Tamam bu yeterli onlar seni bulur artık

0|0
    0|0
  • Kendi resmi siteleri var. Ama toplumda belli bir yerin olmalı. Mühendis , avukat vb. gibi. Bu sana yardımcı olacağım bölüm idi.
    Aklından zorun ne? Şeytana mı tapacaksın yani? Bir insan neden böyle bir şey ister? Buda eleştiri bölümü

0|0
    0|0
  • üllüminatiye giden yol kabirin çekyatından geçer.

1|0
    0|0
  • Seni niye üye yapsınlar mesela

0|0
    0|0
  • 500 bin dolar hesabında olması lazim

0|0
    0|0
  • o ne yeni mi kuruldu ya da sen eski caglarda kurulan illuminati yi mi soyluyorsun bugunun üst akılı yani

0|0
    0|0
  • Bakire kanı akıtıyolan boşver

0|0
    0|0
  • Özelden yaz senin üyelik kaydını yapayım

0|0
    0|0
  • o ne ya

0|0
    0|0
  • yanlış anlama beni ama hiç Aytunç Altındal kitaplarını okudunmu. bahsettiğin bu örgüt hakkında bilgi sahibimisin?

0|0
    0|0
  • Vatikana 4 kez hacca gitmen lazim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ulumunatiye uye olmak isteyen bir hanim kizimiz hmm muhtardan ikametgah 8 adet vesikalik bir öğrenci belgesi ile dernege gelebilirsin uye ederiz :D bunun uyeligimi var la tobe Estağfurullah

0|0
    0|0
  • bir yolunu bilsem önce benn üye olurdum :D

0|0
    0|0
    • ben üliminatide eş başkanım size banka adresi veriyorum oraya 100 lira atıyosunuz yıllık sizi daimi üye yapıyorum :D

• seni napsin uluminati

0|0
    0|0
  • Allah sana akıl vermiş ama boş vermiş.

1|0
    0|0
  • Daha adını yazamamissin ulliminati değil illimunati 😉 bu zekayla seni alırlar mı sanıyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...