Ben Allahtan mesaj aldim. "BANA GERI DÖN" diye. Yardimci olurmusunuz?

Uzun zamandir belimde sknti vardi. Cok agriyodu. Uzerimde agir bir yuk vardi. Ders calisamiyodum. Okadar zeki olan bu kiz hayattan bezmisti onu birak okuldan bile bezmisti. Anneeme icimi döktum. Ustunde göz var dedi. Annem benim hakliymis. Ayagina kurban oldugum annem... oturdum dua okudum, ve inanirmisiniz, sirtimin agrisi yuzde 90ken yuzde 40a dustu. Bianda hemde. Uzun zamandir dinden kopmustum, ve Allah bana geri dönmem iicin yol gösterdi. Namaz kilmaya baslicam. Destekci olur musunuz, neleri dikkate almam gerek? Namaz olsun veya islamla ilgili baska bisey olsun. yardimci olmak isteyen herkesten Aallah razi olsn

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• herşey bir aşkla başlar. aşkın kapısı duadır. önce Allaha doğru ilimle doğru yoldan ve istikametten ayırmaması için güçlü bir dua ile başla.. sonra islami ilimler kitabı edin bir yerden ve okuyup öğrenmeye başla. okudukca öğrendiğin her ilimden sonra kurtulduğun cahilliğinden şükredeceksin. sen yola gir, Allah sana istikametini belirler.
    sonra bu siteden ayrıl.
    burda ateist ve beynamazların arasında şeytani vesveseler istikametini bozar.
    sözün özü; kendini hakk ile meşgul etmezsen batıl seni meşgul eder.
    velhasıl, kalbinin kirlenmesine izin verme.

1|0
    0|0
    • Cok saolun yardim ettiginiz icin

En İyi Kız Görüşü

• biyo enerjisi
    bu psikolojik bir etki

0|1
    0|0
    • Yok canım bende cok ateiz oldum cok budist oldim mesitasyon yaptm pozitif oödum hicbitamesi bu etliyi bana vermedi

• sen olmamışsın.

• bunu kisiyi tanimadan yorumlama istersen. tam yerindeyim ben öyle seylerin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce kibiri bırakmakla başla

0|1
    0|0
    • Sence dine baslamak degilmi kibiri birakmak?

• Inu bunu bırakta ısıgı gördün mu sen de?

0|1
    0|0
  • Din toplumun afyonudur diyen doğru demiş. :)

0|1
    0|0
    • Bu sözün düşünsel yönde söylenmiş olduğunu düşünüyordum. Şimdi senin paylaşımını görünce dinin fiziksel olarakta uyuşturucu etkisine sahip olduğunu anlıyorum. Güzel bir şey aslında :):)

• Allah kabul etsin kardeşim

0|0
    0|0
  • Adam Mesih beyler dağılın

0|0
    0|0
  • Sor bana herşeyi islamla ilgili herşeyi tek tek cevap vereyim hepsini bilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...