Rüya yorumu yaparmısınız arkadaşlar?

İstihare duası okuyup yattım sevgilimden ayrıldım hayırlı mı değil mi onu görmek istedim ve rüyamda eski sevgilimi gördüm arkasına yemyeşil bir çınar ağacı ama gövdesini kapatıyordu sadece başının üstüden yeşil yaprakları görüyordum ve onun kolu yaş ağaç gövdesi gibiydi koluna bakıyordum noldu diye ama bana hep gülüyordu çok mutluydu

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşil yaprağa bak rüya tabiri kitabindan internette yazanların hepsi yalan yanlış rüya tabiri kitabindan bak yeşil renge bak yaprağa bak internete boşa bakma hepsi sallamış

1|0
    0|0
    • Evet internetten baktım hepsi farklı söylüyor

• yani tam hatırlamıyom karışıktı anlayamadım anlam veremedim garip garip 3 bölüm gördüm ilk bölümde istihareyle alakalıydı ama işte hatırlamıyorum sonraki 2 bölüm kötü olduğu için onlara odaklandım gıcık oldum ya

• Valla bende üç gündür bunu yapıyorum sadece ilk gün gördüm iki gündür birşry göremiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Rüyandamı sevgilinden ayrıldn

0|0
    0|0
    • Hayır biz ayrıldık baya olaylı bir şekilde ailesi beni istemedi görmeden siyasi görüşüm yüzüden çok severken birbirimizi bitirdi gitti bir anda ama oda sürünüyor üzüntüsünden bende depresyona girdim en son hayırlı mı oldu ayrılmamız onu görmek istedim rüyamda

• Sadece duamı okudun

• Astral seyahat falan değil namaz kılıp dua ediyorsun ve Allah kabul ederse rüyanda sana yardımcı olacak şeyler gördürüyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Google yaz çıkar ordan

0|0
    0|0
  • Hayırlısı Olsun

0|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrılman hayırlıymış ki yeşil görmüşsün bence

0|0
    0|0
    • Kimide sevgilimden için yeşil görmek güzel anlamda diyor ne olacağı belli olmaz barışırsınız diyen var

• Sevgililik durumu hayr olamaz. Müslümansın sen 😄. Sevgilimsen ayrılmam hayırlı mı değil mi soruna cevabem yeşil görmüşsün. Bilemedim bir daha yat

• Bir daha yatıcam ya bugünde cidden çok kötü bir aydan geçiyorum o yüzden böyle oldum

• istihare meşru işler için yapılır

0|0
    0|0
    • Biz zaten baya olaylı ayrıldık ailesi istemedi birbirimizi çok severken bir anda gitti bir sürü şeyler oldu bende depresyona girdim en son hayırlı mı oldu ayrılmamız onu görmek istedim bir işaret istedim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...