Arkadasimi tehdit ediyo?

arkadasimin sevgilisi arkadasimi ciplak fotolariyla tehdit ediyo bir saat sonra size gelicem demis babana gostermeye gelebilir mi sizce

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yani önüne gelene numarani verirsen, bide üstüne ciplak fotografini gönderirsen böyle ugrasirsin.. adresini falan ögrendiyse gider bence o arkdasin utansa bile gercekleri babasina anlatsin eger o sapik gelirse kizin babasi haddini ona bildirir
    ama ben sanmiyorum gelcegini blöf yapiyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya bırak g*tü yemez, çocuğa ters piskoloji yapın istediğini alamayınca r yapar lale

0|0
    0|0
  • arkadaşın da mal miki çıplak foto atmış

0|0
    0|0
  • yemez maçası

ne kadar çıplak

0|0
    0|0
  • tehdit mesajı duruyosa bir polise gidin derim 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gelir gelmesine ama zile basacak kadar yüreği olmaz. Azicik aklinizi kullanın savciliga veririim tehdit ettigine dair de zorla beni taciz edip alikoydu resim çekip santaj yapmaya kalkti derim ben red ettikce fotolari kullanmaya başladı derim de ailem öğrenir gercekleri belki ama senide yakarim de onca kadin istismarı olayi varken ozel hayat ihlali hurriyetten yoksun birakma derken 3 5 ceza alir o sizi tehdit ediyorsa sende et pasif olmayin hadi salaksinizz bare aklinizi kullanin

0|0
    0|0
  • sonuc ne oldu?

0|0
    0|0
  • He he, gelsin de sağ çıkamasın o evden.

Tehdidin böylesi.

0|0
    0|0
  • gelırsse mecburu evlenırkı D:

0|0
    0|0
  • peki arkadaşına sordun mu? müstehcen içeren resimleri neden attın tanımadığın bir adama? diye.

0|0
    0|0
  • Gelemez bence bos tehtit

0|0
    0|0
  • Bnce yapamaz dicemde yapabilirde nsil biri olduna bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...