Baba ocağınız nasıldı, nasıl bir evde yaşıyorsunuz ve kaç kardeşsiniz?

Babamla dolu yıllarım iyiydi müstakil bir ev daha sonra annemle yaşamaya başladım bodrum katta fakir ve yoksulduk ama kimseye muhtaç değil, daha sonra apartmanlara çıktım ailem geride kaldı ve benden 3 yaş küçük 1 erkek kardeşim var.

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Babamı ilk 9 yaşımda gördüm... benim doğumuma 2-3 kala almanyaya gurbete gitmiş... orda bir iş kurunca bizi yanına getirmek istemis ama annem ucaktan korktugu icin gitmemis... babam almanyadan gelince yeni dogmus bebek gibiydi hic bisey bilmiyodu para degismis yollar degismis anlayacagın babam döndükten sonra baya bir zorluk yasadık... orda kazandıgı parayla arsa aldık o kazandı gönderdi annem aldı bite mustakil ev yaptık... annemin babası dedem basımızda durdu bizim... ilk olul 4 e kadar köyde okudum sehirde yalnız kalmayalım diye dedem yanindan ayırmazdı bizi... sonra iste babam geldi belli bir dönem is bulamadı seyyar satıcılık yaptı sonra almanyada insaat isi yapmıs ordan ögrendikleriyle bir kooperitife hem bekci hem ara islerini yapmak hem gelen malzemeleri teslim almak hem iscilerin basında durmak icin girdi... 12 sene orda calıstı sonra emekli oldu... bende kucüklügümden beri pazarlara meyve sebze satmaya giderdim tezgahta ders calıstıgık cok oldu simdi babam emekli kendine ait 6 evi vardı 2 sini kardeslerime verdi 3 ü kirada birinde kendi oturuyo bende o pazar tezgahında liseyi bitirdim sonra kpss ye girdim kazandım simdi cok sükür bir isim var yasayıp gidiyoz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek çocuğum annem ben apartmanda yaşıyoruz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ailem olmadi. kardsm falanda yok. ruzgar savurdu ordan oraya. simdi durdurdu bir yerde. artk meltemi hissetmiyorum..

1|0
    0|0
  • Mütevazi : )

1|0
    0|0
  • Triplex bir villada yaşıyorduk
    Şimdi İstanbul'da 100m2 dairede :D yazık bana :D

1|0
    0|0
  • anne baba ile yaşıyorum aynı evde

1|0
    0|0
  • tek kardeşim ev müstakil sonra öyle kimseye muhtaçlık olmadı olsada babam pek belli etmedi.. sonra birbirmizi seviyoduk zaten mutlu bir aile

1|0
    0|0
  • rezidansım var ailemden ayrı yaşıyorum

1|0
    0|0
  • bende baba hiç olmadı hep anne ocagiydi kötü durumdada iyi durumdada

1|0
    0|0
  • köy ewinde yaşıyorum 4 kardesim evimizde klima yok odun sobasi var hayatimdan cokda memnunum

1|0
    0|0
  • Tek anamvar
    Evimide aldim
    Bankada yoneticiyim
    Iyi anlasacagim biri olsa evliliknzamani

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...