Leyla ile Mecnun dizisini özleyen var mı?

Ben şahsen o ekibi, ince esprileri, kendimizden bir parça bulduğumuz o şahane diziyi çok özlüyorum :/

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Özlenmez mi bee. Ya buyuk bir final ya da kitabını beklemiyo degilim

1|0
    0|0
    • kitap okumayı çok severim ama kitap o efsane mimikleri, oyunculuğu yansıtamaz ki... Ben ne final ne Leyla sadece o efsane bölümlerin devam etmesini isterdim

• Burak aksak var ise o yazacaksa okucagm ktiapta o ismail abinin taaam taaamm derkenki suratı o erdalım gülüşü canlanor gozumde 😊 o efsane bzde isteriz ama malesef olmuyo

En İyi Kız Görüşü

• Evet özledim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç izlemedim.

3|0
    0|1
  • hayatımda özlem çektiğim sayılı şeyler arasındadır

1|0
    0|0
  • Özlenmez mi deli misin? Ben her gün açar youtube dan bir bölüm izlerim yemek vs yerken:)

1|0
    0|0
    • bende izlerim çoğunlukla, ama yeni bir proje olsa çok iyi olur defalarca izledim :p

• Sorma.. O ekip tekrar bir araya gelse, ne yapsalar izlerim:)

• Hepsi ayrı ayrı bir filmdi be.

1|0
    0|0
  • ben özledim

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
    • Çok şey kaçırmışsın :)

• Samimiyet gibi, yapmacık komedi değilde "yaşanmış yaşatılmış" bir oyuncu kadrosu, ağlarken gülüren gülerken ağlatan bir olay olduğunda hiç sorgulamadan hücum eden mecnun, yıllardır gemide babasını bekleyen "arkadaşlarım" dediği kişilere aşırı bağlı içten bir İsmail abimiz, hırsız ama kör bir kıza kitap okuyan h. yavuz daha doğrusu yaviz :) cimri ama samimi Erdal bakkal... nasıl anlatabilirim ki? bir 15 bölüm izlemeden dediklerimden bir nebze dahi bir şey anlanmaz

• Sağol filmin finalini anladım şimdiden

• o kim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...