Aidat hakkında düşünceleriniz nelerdir?

arkadaşlar bir arkadasımla az önce konustum. Kendisinin düşünceleri dikkatimi cekti. Ve sizin fikrinizi almak istedim. de. eminim çok tepki gelecek. sözlerini aktarıyorum. şimdi sıradan başlayalım. Bu arada ben müstakil evdeyim aidat işi bende yok.

1. çöp toplanıyor aidat vercen tabi mantığı.

Açıkçası çöp toplanmasını istemiyorum. Kendim basiret sahibi biri olarak kendim çöplerimi atabiliyorum. Buna muktedirim. Birinin çöp toplaması ve bundan dolayı benden para istenmesi bence nahoş. Ulen apartman kokuyor. Kötü görüntü oluyor. İz kalıyor yerde. Diyorlar ki yıkıyoruz. Sanki her gün yıkıyorsunuz uleyn. Yıkanıyor diye de pislemek doğru mudur ayrıca. Ayrıca yıkama da su tutma. Öyle sanırsın ki detarjan dökülüyor ya. Ayrıca kapıcı zilime basıyor rahatsız oluyorum ya. Tamam adam hatırlatıyor da. Hatırlatmasın. Bu arada artık basmıyor kapıcıya söyledim. Kendim madem para veriyorum bırakayım mantığı ile bırakıyorum saatinde. Ama bakıyorum kapıcı bırakmış. Ertesi gün görüyorum. Meğer adam erken gelmiş apartmana. Saati değişiyor pe... neyse yazmıyım:D burda çok sinirlendi. zorla hizmet satın almaktan şikayetçiyim kardeşim.
2. çimleri suluyoruz. su parası
uleyn kim dedi size sulayın diye. gerek yok. kapıcı sapık gibi yağmur bile yağla her Allahın günü bide ya suluyor. Vatn meselesi görüyor o çim sulaması işini. 3milyar fatura geliyormus su. ohadedim. ben çimlerle ilgilenmiyorum tozlanırsa da önemsiz bence. 3 milyar su faturalık ne yıkıyon len diyesim var ya. neyse kota dolmadan kısadan bitireyim sizide sıktım
3. her ay60tl miş aidat. 60 tl havaya gidiyor. kapı önünde sigaralık delinmiş o bile değiştirilmedi. taş üstüne taş koymak yok. bozulan öyle kalıyor. artık ömrünü ne zaman tamamlarsa.
4. bir kaç ufak tefek şeye daha kızgındı arkadasım. özetle apartmanın otomatiği için 5 tl ok dedi. geri kalanı istemiyorum dedi ama küfrede ede verioyrum hakkımı helal etmeden dedi. sizin düşünceniz nedir?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...