Her Üniversitede ahlaksız olaylar yaşanıyor mu?

Muhafazakar bir ailede yaşıyorum şehir dışında okuyacağım komşumun kızı "herkes okumak için gitmiyor senin gibi bazı insanlardan uzak dur" dedi?

1|0
917

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dikkat li ol. Üniye sadeec yatmak için grlen bile var. Kimsenin evine gitme erkeklerden uzak dur. Eve erkek alırlarsa bilr odana gir kapıyı kapat kilitle sabah çık. Şebeke bile varmış bir kız getiriyor işte senin karşında yapıyor senide sürüklemek için bazı kızlar onlar için çalışıyor seni erkeklerin yanında soyuyorlae aonra bir bakmışskn sabah kan var yatakta bir patlatmış seni ama çok geç artık dikkat li ol. Hiç periscope olaylarına bakmıgormusun öğrenci evlerini fılan haberde çıktı grup yaparken yakalananlar fılan. Hatta aşlenle git okumaya durumları varsa. Hele şu zamanlarda çok tehlikeli kimseye foto atma kızlar derse kazağı kaldır foto çekicem fılan çok kötü oyuna gelirsin. Bak insan Şeytanlar var seni bozmak isteyecek yani şeytana uya uya şeytan olmuş. Dikkat li ol. Dersine bak derslerine bak. Erkek arkadaş yaoma sigara içen kızdanda uzak dur. Sana olmadık zaman brley verenlerdende bazıları topalanıtor yani kız arkadaşın senin yiyeceğine birşeyler katıyor kafa gidiyor bakıyorsun bir erkeğin kucğında zıplıyorsun erkek gülüyor. Seni patlattığı için. Erkek arkadaş yapma hatta kız bile yapma. bir sigara için erkeğin altına yatan kız var bir paket için erkeğin altına yatacak kız bile ayarlar. Partilere gitme bu saçma eylencelerine gitmr üniyi sadece ilk öğretim gibi düşün. Okul ev birşry olursa dersim var ailem bekliyor. Sakın sen büyüksün ailen ne karışıyorlarada girme zaten o saatten sonra bir çok şey kaybediliyor. Dikkat li ol. Sen kendini koru kendine sarıl. Yoksa kullanılırsın köşeyr atılırsın ve aana söylenecek şey şudur bana güvenmeseydin yapmasaydın böyle şeyler bırası üniversite diyicek o kullanan. Şimdiden Başarılar sana.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla o insana bağlı ama çevrede yapan çok insan var mesela bizim sınıfta gözümüzün önünde öpüşenler var uyardığımız halde takmıyorlar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• kanaatimce doğru birşeydenmiş sana. bunu genel olark değilde bazı olarak baz alırsak doğrudur. haklı bir konuya el atılmıştır. üniversite ortamı diye birşey var. bu ortam sıradan bir ortam olmayıp için ucunu her yöne çeviren tipler olduğundan mütevellit bil hassa ve fil hakika bu tarz eylemler ülkemizin ünivlerinde bile mecuttur BKZ: periscope üniversiteli gençler se, ks yayını. bu gözler neler gördü, neler okudu, nelere şahit oldu. akabinde ve detayında dikkat etmen, arkadaş seçimlerini iyi yapman, balıklama, alıklama ve sazanlama her konuya atlamaman konusunda temelli bir ikazda ben geçmek isterim.

0|0
    0|0
  • Yaşanır. Fakat bu herkesin veya çoğunluğun yaşadığı anlamı taşımıyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Rica ederim. İnsanların biri gelir biri gider, bu şüpheyi duyduğun kişilerden uzak durmaktan çekinme o yüzden.

• oo imam kızı bile yatağıma girmişti bu kapalı açık olmakla alakalı değil iş sende biter

0|0
    0|0
  • Vardir belki

0|0
    0|0
  • yahu kendinden mı korkun var sacmalayin kimse öyle kolay kolay zorla bir şey yapamaz az güvenin kendinize saçmalık bu düşünce

0|0
    0|0
    • Güveniyorum ama değişen insanlar var ondan sordum

• başkasına ozenirsen sorun sendedir bunu dışarda arama hayat senin nasil olmasını istersen öyle olur

• evette o tammaen sen le alaklı arkadas cevrınlele alaklı bı durum

0|0
    0|0
  • Muhafazakar kızlar bile bazen kendini yatakta buluyor

0|0
    0|0
    • Yapma ya nedir bu üniversite hayatı anlat anlat bitiremediler

• Neyse yaz sen

• Tamam takip ediyorum ama saçma sapan bişey yazarsan direk engellerim

• Doğru demiş

0|0
    0|0
  • Doğru diyor dikkat et sende mahafazakar ol derim

0|0
    0|0
    • Zaten öyleyim teşekkürler

• Öyle olmak zorundasın ortam biraz farklı orda illaki nefsin ve iraden önemli dikkatli ol 😉

• aynen

0|0
    0|0
  • heryerde yasaniyo panpa bitek okullarda degil

0|0
    0|0
  • her türlü insan var ünide kuzum

0|0
    0|0
  • Senin gibi derken

0|0
    0|0
  • sen ahlaklı olursan hiç bişey olmaz. her üniverste okuyon kız o... mu oluyomuş?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki

• eee daha ne herşey insanın kendinde bitiyo. milletin lafına değil kendine bakıcan

• çok hakli demiş

0|0
    0|0
  • Doğru demiş.. Her ünide her türlü tip ve karakterde insan var.. Ama merak etme belli zaman sonra kendi kafana yatanlarla arkadaş olursun, takılırsın.. Ayrıca istemediğin tiplerden kişilerden uzak durmak da senin elinde..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• insan kendini bildikten sonra kimseye kimse birsey yapmaz

0|0
    0|0
  • Okumak ıcın gıdende var ortam ocın gıdende

0|0
    0|0
  • Kapalı kızların birçoğunun bulundukları ortamdan dolayı açıldıkları bile söyleniyor böyle bir söylenti var. Tabi bunlar zorla değil kızın kendi içinde varmış

0|0
    0|0
  • Evet üniversitede insanlar "artık" özgür olduğunu düşünüp çok geniş hareket edebiliyorlar. Uzak durman en iyisi zaten onları görünce anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Hayır benimkisi çok ahlakli

0|0
    0|0
  • dogru demis

0|0
    0|0
  • Üniversitelerde binlerce kişi var. Herkesin muhafazakar olması beklenemez

0|0
    0|0
  • Evet