Müdürle kavga ettim?

Şirkette genel müdürün karısı gelmişti çok kibirli bir kadın bana ters ters bakıyordu salak salak emir vermeye başladı bende tersledim bunu sabrımı taşırdı. Sonra beni kocasına yani müdüre söylemiş müdür beni azarladı çocuk gibi iyice sinirlendirdi bende bana bak sanada başlarım şimdi o koca kafalı karınada başlarım gibisinden laflar soyledim. Isten kovulur muyum acaba?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• Haddini bildirdin ya önemli olan bu. Kimsenin kimseye hakaret etme, artistlik yapmaya hakkı yok. İşten atarsa da atsın, başka iş mi yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kovulmasanda işyerinde iyi günler beklemiyor seni ama iyi yapmışsın işten atarlarsa git o kadını bul ve gerekeni yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer sağlam bir birimde ya da basındaysan kovulmazsın ama herhangi normal bir calısansan eşyalarını toplasan iyi edersin yavaştan

0|0
    0|0
  • Kafa atsaydın keşke

0|0
    0|0
  • şu an o şirkette calismiyorsun

0|0
    0|0
  • tazminatlarini talep et mutlaka, ayrıca noterden karısının yaptıkları ile ilgili şahitlik olursa iyi olur ihtar çek ve dava aç, sadece müdürün altına yatıyor diye birinin egosu nu tatmin etmek zorunda degilsin

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yoktur kavdurma kendini kendin çıkış ver 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Müdürle çıtlamıyorsanız evet.

0|0
    0|0
  • Samimi biriyse sana bir sorunun olup olmadığını sorar ama eğer katı kişilikli biriyse Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • kovulursun ama iyi etmissin ezdirme kendini

0|0
    0|0
  • olabilir ama sanmam

0|0
    0|0
  • kesiinnn kovulursuuunnn

0|0
    0|0
  • Aynı ben çık git ordan ne işin var öyle insanla emir küpü sanarsin paşa bunlar

0|0
    0|0
  • Yeni iş bak

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar kovulmadigina şaşır bence aramıza hoş geldin

0|0
    0|0
  • kovulmadan istifa et bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Muhtemelen evet😄

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın diyecem ama kesin kovulursun yani ben olsam kovardım kesim😂Ama çok iyi yapmışsın yinede taktir ettim 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben olsam kovardım sen kim köpeksin de bana müdürüne laf söylüyorsun derdim yalak kene

0|0
    0|0
  • Komaması şaşırtır bide iyi bir elemanmisin ona bagli

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal...

0|0
    0|0
  • Esyalarini toplamaya basla

0|0
    0|0
  • Iyı yapmışın helal