Bu Sitede Normal Bir Kız Olduğunu Düşünüyormusunuz?

hayatımda ilk kez bu kadar garip insanların olduğu siteye rast geldim elle tutulur gözle görülür düzgün ve anlayışlı arkadaş yanlısı tek bir kıza rastlamadım..

• Evet Düşünüyorum
    A seç
  • Hayır bence yok
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

• Aslında belki de haklısın ama erkeklerden de çok var öyle yani arkadaşlık için değilde çoğu sapıklık için sitede sanki ama ben can sıkıntısından sohbet etmek amaçlı açtım erkeklerden konuşmak isteyen oldu ama hepsi de direk olaya giriyor işte anladın sen direk engelliyorum şu an konuştuğum kimse yok mesela haklısın yani

0|1
    0|0
    • bende öyle sapıkça değil arkadaşça konuşmaya çalışıyorum bir bakıyorum silinmişim ya da engellenmişim çok garip normal değiller bence çünkü ben sapıklık yapmıyorum

• :D memnun oldum bende

• ekledim seni takip :)

En İyi Erkek Görüşü

• siteye yeni gelince genelde öyle olur. burada gördüğün kızlar ile dışarıda gördüğün kızlar arasında büyük bir fark görürsün. burada çoğu kişi daha rahat davranıyor o bir gerçek ama çoğu kişi de normaldir onuda zamanla görürsün.

1|1
    0|0
    • ben 1 yıldır burdayım kardeşim normal kıza rast gelmedim

• konuştuğun oluyor ama kalıcı olmuyor hocam

• 4 sene olmuştur konuşuruz hala var yani konuştuklarım bazısı gelir gider bazısı ile faceden konuşuruz arada bazısı ile whatsapp dan konuşuruz. oluyor yani

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• bence normal biri yok

0|1
    0|0
  • Garip olmakla düzgün, anlayışlı olmak arasında bağlantı olmadığını fark edemediğin için bence sen de normal sayılmazsın.

0|0
    0|0
    • yaşın çok genç ve tecrübesizsin

• herkes diyorsa doğrudur..

• Bir yanlış yorumlama örneği daha:)
      1."Herkes" demedim;başında tamlamanın olduğu "herkes"li bir cümle kullandım. Kısaca açıklarsam;yorumlama gücü düşük olan herkes, hakkımda yorum yapan herkese eşit değildir.
      2. Hakkımda yorum yapan herkes aynı şeyi demiş de olsa-ki dediğim gibi herkes aynı şeyi demiyor-bu herkesin, haklı olduğunu göstermez. Gerçekle çoğunluğun söylediği şey her zaman için aynı değildir.

• Ben 😂

0|1
    0|0
  • bende aynen😬

0|1
    0|0
  • Normallik görecelidir.

0|1
    0|0
  • başkalarında değilde biraz da kendinde arasan suçu?

0|1
    0|0
    • bende ne gibi gariplik olabilir sence?

• Burda normal kimse yok ki :)

0|1
    0|0
  • Demek ki sende sorun var.

0|0
    0|0
  • Çoğu kız erkeklerden daha abazan

0|0
    0|0
  • Bence yok

0|0
    0|0
  • Heryerde herturlu insan var. Kadin erkek farketmeksizin

0|1
    0|0
    • evet ama burda kadınları konuşuyoruz

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır

0|1
    0|0
  • Yaşı büyükler iyi aslında

0|1
    0|0
  • Var bir kaç tane

0|1
    0|0
  • Ben rastladım.

0|0
    0|0
    • devam ediyomu arkadaşlığınız?

• seni silen ve engelleyen bir kız sırf sohbet sıkıcı oldu diye seni silince iyi birimi oluyor

• Silip engelleyen sadece 1-2 kişi oldu şimdiye kadar. Geri kalanıyla ya siteyi bilmem kaç kez bıraktığım için ya da karşılıklı yazacak bir şeyimiz kalmadığı için efendice sustuk, hepsi bu. Yani onlarla karşılıklı bakacak yüzümüz var hala.

• Sadece bllrbia vardı, o da siteden gitti..
    Normal kız yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...