Eniştem bana tecavüz etti napıyım?

Ulan şurda bir sürü eğitim sorusu var kimse cevaplamıyo, eniştem bana tecavüz etti teyzeme söylemelimiyim? desem 100 tane cevap gelir niye?

1|0
314

En İyi Kız Görüşü

• zihniyetsiz kardeşim buradaki çoğunluk. geçen yalvar yakar birşey soruyorum 2 3 yanıt anca var, cinsellikle ilgili soru sordum 98 yorum geldi belden aşağısına çalışıyor beyinleri

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün soru yok ki eğitim ile ilgili soru dediğin okulda şu çocuktan hoşlanıyorum, öğretmenim bana şöyle davrandı ne yapayım soruları genelde...

He bir de son zamanlarda ygs soruları çıktı artık bıktık dolayısıyla cevap vermiyoruz. Bir başkası şu meslek mi daha çok kazandırır bu mu diyor.

Bunlara cevap vereceğimize eğlenmeye çalışıyoruz. Düzgün soru soran zaten yanıt alır illaki

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemen onu şikayet et ve ella hap at bir tane lütfen bu çok önemli hamile kalmaman gerekiyor

0|1
    0|0
  • bende noluyo dedim bir anda soru başlığını görünce paylaşan bir erkek görünce tuhafima gitti

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Söyle kanka

0|1
    0|0
  • Burdan kahkaha attım. Gerçekten teşekkür ederim. Soru basligina baktım aha bir enişte vakası daha dedim 😊

0|1
    0|0
  • Güldürdün :))))

0|1
    0|0
  • Bu site enisteleri sever, sanirim bundan )))

0|1
    0|0
  • Turkiye gelismemenedeni bu site acikliyo

1|1
    0|0
  • adam akıllı soru yok ki

1|1
    0|0
  • Eniştenin adresini ver kafasını sana yollayayım

0|1
    0|0
  • Ergen dolu site

1|1
    0|0
  • Milletimizin dikkatini daha çok çekiyor böyle şeylerde ondan...

0|1
    0|0
  • ama yani seninki de esra erolluk olay eb kardeşim :D

0|1
    0|0
  • Milletin algisi o

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/Yo_FG8rQ51s

Milletce aklımız hep oralarda buralarda ondan

1|1
    0|0