Çok klasik bir soru olacak?

Çok klasik bir soru olacak cidden 😅 sevgili nasıl yapabilirim yaşım 20 bu yaşıma kadar hala sevgilim olmadı lütfen bir fikir verin fiziksel olarak bir sorunum olduğunu düşünmüyorum ama neden sevgili yapamıyorum gerekirse fotoğrafta atarım bir fikir verin ne yapayım?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim belki sendede cekingenlik var son gittigim yani cekingenligi yendigim psikiyatri bunun duygularin kisinin ne yogunlukta hissetmesine gore farkli gruplara ayrildigini soyledi. Simdi psikiyatrinin bana sordugu soruyu sanada sorcam. Hic cocuklukta ve bugune kadar bir seferlikte olsa 'bu kizi seviyorum' diye dusundun mu karsi cinsten birine? Yanliz hoslanma sorulmuyor burada 'seviyorum' diye bir anlikta olsa aklindan gecti mi? Eger seviyorum doye dusunduysen ayri cekingenlik cesidi, sadece hoslaniyorum dusuncen olduysa ayri cekingenlik cesidi olup ikiside farkli yollardan yok edilcek. O yuzden cevabin yanlis olursa bir işe yaramaz bu cekingenlik yok etme yontemi kardesim iyi oku sorumu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• At ona göre yorum yapcam

0|0
    0|0
  • fotoprafını görmek gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgili dert boşver

0|0
    0|0
  • kardes ininden bir cik kiş bitti. Bir hava al dişi turlerin bahar geldi mi gezerler

0|0
    0|0
    • Kardeşim haklısın da tek başıma nereye gideyim pek arkadaşım yok

• Ortamlara çık insanlar yalnız yalnız geziyo onlarda senin gibi sevgili arıyor bulursun 😄

0|0
    0|0
    • Utanıyorum bir kaç defa reddedildim sanki bundan sonra hep reddedilecektir gibi hissediyorum

• bir mekana devamlı takıl hep aynı yere git mesela haftada bir git aynı yere git takıl öyle illa hemen açılmana gerek yok teklif etmekte de acele etme bakarsın senin gibi devamlı oraya takılan birini görürsün bir kesersin ondan sonra ilk başta göz teması bence. Olumluysa öyle açıl 😄

• biraz sosyalles

0|0
    0|0
  • bence girişken olmakla ilgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...