İdam gelmelimi?

Tecavuz, cinayet ve kadina siddet ve bunun gibi olaylarda idam gelmelimi?

• Evet
    A seç
  • Hayir
    B seç
  • Kararsizim
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
515

En İyi Kız Görüşü

• Tecavüz olaylarına direk hadım etme getirilmeli diğerlerine ağırlaştırılmış müebbet kafi ölüm bir kurtuluş gelmesin bence

0|0
    0|0
    • hadım edersen bu sefer sinirden etrafa saldırır ölümü göze alır oyuzden direk idam

• hapis haneler dolu vatan haini tecavüz ve planlı cinayet direk idam edicen neden benim vergimle yemek yesin içerde

• Hepsini kurşuna mı dizsinler direk ne zamana kadar korkuyla yönetilir insanlar bu düzen bir yerde patlak verir söyleyeyim ama gittiği yere kadar gitsin zaten bitmiş durumdayız

En İyi Erkek Görüşü

• ıdam gelmelı.. ama kadına sıddete degıl! bıraz fazla ucmussunuz... vatan haınıne sapıga ve tahammuden cınayete ıdam sart! anlı sanlı hokumetımız habıre dıyoda ıcraat sıfır!! ıdamı bunlar kaldırdı bılınız unutmayınız.. bugun apo asılmıs olacaktı akp ve yalakalar takımı ıdamı kaldırmasa.. ıdamın kaldırılmasını ıstemeyen tek partı mhp idi..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• İdam hiç bir şeye çözüm değildir.

Hiç birşeyi olmayan olmayan insan, ölümden korkmaz.

Eğitim getirilmeli bu ülkeye.
    Ama milli eğitimin verdiği o yıkık dökük eğitim değil. Adam akıllı bir eğitim. İnsana değer bir eğitim.

Tecavüz, cinayet gibi istenmeyen olaylar hep aslında anlaşmazlıklardan, insanın kendini bilmemesinden çıkagelen şeylerdir.

Toplumsal olarak travma geçirmiş durumdayız. İdam bunun üstüne tuz biber olur sadece.

Eğitimdir bu yaranın ilacı, merhemi.

0|0
    0|0
  • Evet

3|0
    0|1
  • tecavüze gelmeli planlı cinayete gelmeli... ama kadına şiddet nedir o şıkkı oraya katarak kadınların ilgisinimi çekion

0|0
    0|0
  • Topluma asla geri kazandırılmayı haketmeyenler var, cinsel suçlu olanların kimyasal hadim edilmesi daha iyi, yaşarken ölsün, terörler ise kurşuna dizilmeli en güzeli o

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle, hayır ve kararsız olanlar kendi yakınlarına olmuş gibi düşünürlerse evete verirler diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bu saydıkların arasında kısasa kısas olarak sadece cinayet vardır diğerlerinin dinende ölüm hükmüne almak yoktur.

0|0
    0|0
  • Gelmeli

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Kararsızım diyenler var tuhaf

0|0
    0|0
  • eğer apoyu asamaycaklarsa sokayım idam kanunlarına