Zorla guzellik?

nisani atmama izin vermiyolar cocuga 1 derece sizofreni teshisi konuldu annem hala yazik cocuga bak beni ariyor falan diyor herkez zorluyor onunla birliktelgim icin ama ben onu sevmiyorum eski sevgilimdi bakireligimi verdim ona bir hata yaptin hatanin arkasinda dur diyolar evlenip cocuklarimla dulmu kalayim yani diyorm anlamiyolar hala zorluyolar zaten istemeye istemeye zorla nisanladilar sustum ama yeter kacsam nolur 18 yasidayim nasil kacicam kaccak yerim var ama korkuyorum akil verseniz inanin zor durumdaym kendimi yedim bitirdim

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• sen ver tanımadığın etmediğine sonra o şizofren ben onu sevmiyorum kaçcam felan filan senle kim evlenir ki kaçıyon

0|0
    2|1
  • Birinci derece şizofrense eğer tecrit altında tutulması gerekir. Kendine ve etrafına zarar verme riski vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kacmak cozum degil duzgunce konus duzgun bir yol bul bir aile buyugnu sok araya evlenmende olmaz sizofrense ne yapicagi belli olmaz iki gun sonra seni oldurse nolucak bunlari anlat annene gerekirse dpktorla konustur aileni doktorunda evlenmesini onaylicagino sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...