Dini sorum olacak ilgilenenler bakabilir mi?

bu duam çoğu insana saçma gelebilir. sevdiğim insan tarafından sevilmiyorum ve beni kardeşi olarak görüyor. sürekli dua ediyorum beni sevsin diye. bu günah mı? yani o da başka birini seviyosa eğer? ve dua önerisi olacak biri var mı? buda dert mi demeyin lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var. birinin kalbinin bize ısınması için dua bilen varsa yazabilir mi?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• bence en iyisi hz Ali nin duasını yap ( Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, Hakkımda hayırlı olanları da gönlüme razı eyle...)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ''Ben her zaman sevdiğimin kalbine benim sevgimi ver Allah ım '' diye dua ediyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo neden günah olsun sen sadece dua ediyorsun giidp adamı baştan çıkarmaya calismion

1|0
    0|1
  • Sen hayırlısını iste, sonra hayır bildiğinden bir şer çıkar öyle kalakalırsın.

1|0
    0|0
  • Yer yüzünde ne yazildiysa insan yazdi , ne söylediyse insan söyledi , onun icin kendi isini kendin halledersen basarili olabilirsin

1|0
    0|0
  • günah olmaz ama Allahtan da ümit kesilmez dua etmeye devam et belki senin kaderindir bilemezsin

1|0
    0|0
  • Salavat dualarını oku

1|0
    0|0
  • öncelikle dua etmek güzel birşey eyvallah Allah tan istemek ama bu tür konulara duayı karıştır Mamak gerek değil mi?

0|0
    0|0
  • var bende öyle dua ediyom öxelden yaz gönderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...