SIZCE HANGI IŞTE PARA VAR?

Sevdigim adamla 1 kac yil sonra evlenmeyi dusunuyoruz. Evet Şu an bir işte calisiyor lakin surekli iş degistiriyo. Duzgun saglam bir işi yok. Ve bizde para biriktirme karari aldik hani oyle cok degil ama 1 sene icinde bir 10.000 biriktirebiliriz belki. Ve onun ustune kredi cekip bir dukkan acmayi dusunuyoruz ama hangi sektör hangi esnaflik daha cok para saglar. Yani bir sabancı olmak degilde. Hani kimsye muhtac olmayalim evimizi arabamizi alip gecimebilcek bir durumumuz olsun yeter. Goruslerinizi bekliyorum

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• benden sana bir nasihat sakın ha sakın esnaf olayım diye düşünmeyin hangi sektör olursa olsun pişman olursunuz büyük balık küçük balığı yutar ticaret isinde parası çok olan kazanır bir iş bulup çalışsın kanaat etsin özel sektör her yerde aynı

0|0
    0|0
    • Ama şöylede birsey var 1.500 milyar maaşla kim gcinebilir ev kiralari zaten uçuk eletrigi suyu ihtiyaclar vs. Ne yapacagiz bilmiyorum

• hakkınızda hayırlısı neyse o olsun Allah yardımcınız olsun inşallah mutlu huzurlu ömür gecirisiniz

• Amin cok tesekkur ederim dualarinizi eksik etmeyin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bence sözünü tutabiliyor mu? dediklerini yapabiliyor mu? bir yıl bekle bakalım çok iş değiştiriyorsa sağlam bir ekonomik grafik çizemeyeceğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum istikrar önemli

• Sözünü tutabiliyormu derken hangi konuda
      Ve şöyle söyliyim is degistirmesi aslind aondan kaynakli degil duzgun is bulamiyoru atiyorum garson olarak bir yere giriyo maasini alamiyo maas geciktiriyolar vs. Yoksa istedigi parayi alsa ve maasi gecikmese iyi olurdur

• kalabalık bir alanda döner salonu :D

0|0
    0|0
  • heryer ayni hep asgari ucret elinde bir mesleği varsa bilemem

0|0
    0|0
    • Hayır ortaokul mezunu. Mesleği yok. Ama hani garsonluktu vs. Normal gunluk isleri yapiyor. Ama dedigim gibi ne yapsak ne etsek bilmiyoruz

• ozelden ulaşirmisin bana sana bir is tavsiyesi vereyim

• ya da beni takip et ben sana mesaj atayim

• hayaller güzeldir ama realite başka, ticaret öyle düşündüğünüz gibi degil

0|0
    0|0
    • Hani ne bileyim mesela annemin islettigi bir tutuncu duklani var İstanbul'da. 4 sene oncesinde oto yikamamiz vardi ve o zamanlar ekmek alacak paramiz yoktu diyebilirim. Ama 2 3 sene oncesinde tutuncuyu actik ve Şu an herşey guzel borcalr bitmek uzere vs. Tutturmak onemli sanirim

• Aynen mavis32 hersey gönlünce olsun

• Amin tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...