Sevdiğinizin başkası için ağladığını bilmek ne kadar kötü değil mi?

Sen onu seviyorsun Sen onun için uyumuyorsun sırf çevimiçi oluyum belki yazar diye...

ama o başkası için ağlıyor
"bu kadar basitmiydi olm ya"
"ilk kez bir kız için ağladım"

diyor sana...
ve o kız ben değilim hiç görmediği interneten bulduğu bir kız fakat onu nasıl bu kadar çok sevebiliyor...
ben mi çok çirkinim yoksa o kız mı çok güzel

resimlerini buldum hiç tanımadığım o kızın...
yok öyle aman amanda guzel değil...

nasıl bir insanı konuşarak kendine bağlayabiliyorlar anlamiyorum nasil ki.
ama içim ağlıyor.
bende çirkin değilim...
o kadar çıkma teklifleri aldım ama edemiyorum kabul olmuyor ya

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• senide anlıyorummm

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kızın elini tutup seni seviyorum dediğini duymuştum. Gamze diye bir kızın. Ama sonra çocuk benim oldu. Gamze falan kalmadı. Gene de acı bir duygu, ben hiç aşka inanmam ama o çarpıntıyı öyle büyük duydumki içimde.. o zaman birkaç gün gamze denilen kızla ikisini yan yana görüyordum ama herhalde arkadaşlardır diye kıskanmıyordum. Şimdi sevgilim olan o çocuğun ismi kağan. Kağan aile dostumuzdu. Sonra bir gün dershaneden çıkarken ilk defa kırtasiye ihtiyacım için yolumu değiştirdim. Hep bu zamanda kağanla gamzeyide dershanenin önünden geçerken görüyordum. Sonra onlarda girdiğim sokaktaydı. Kağan birden gamzenin elinden tutup seni seviyorum biliyorsun değil mi dedi. Abi şöyle karşı kaldırıma geçiverdim. Kalbimde bir sızı oluştu. Kafama balyoz indi ve başka hiçbir şey yapamadım. Akşam evde idrak edince de bolca ağladım. Bu unutamayacağım bir şey. Şimdi o çocuk benim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• offf , anlatilmaz bir acııı. sanki kalbini paramparca etmisler 😔

0|0
    0|0
  • Uzulme hersey olacagina varir

0|0
    0|0
Yükleniyor...