"Dünya düz mü yuvarlak mı" tartışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazı bilim insanları dünyanın yuvarlak değil düz olduğuna inanıyormuş. Çok şaşırdım doğrusu. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sinifta hocalarla bile tartisiyorlar bu konu icin. Dunya duzdur la sigir yazisi tahtamizin duvar kagidi. Cok sacma. Uzaya gidenler sadece abd degil. Her ulkemi yalan soyluyo. Vakit ziyanligi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hamuruna su koyuyum ömrümden boşa giden 10 dakika.

Youtuber'lerin yeni taktiği, heyecanlı heyecanlı yeni bir bok keşfetmiş gibi ortaya fırlarlar beynini biplediklerim
    Kanalları çok seyirci çeksin de Youtubeden reklam gelirleri alalım demişler böyle bir nane yemişler
    Sen de şuna inandın mı şimdi
    Hey Allahım

2|0
    0|0
    • İnanmadım ama iddiayı atan kendisi değil başkaları. Nasaya karşı olan bir grup varmış. Hatta yorumlarda bilim adamlarının savlarını karşılaştıranlar var. Ancak bunların iddiasına göre dünya güneşin değil güneş dünyanın etrafında dönüyor. Bu da baştan yanlış zaten.

• Tahsili kültürü olmayan sakal bırakıp cübbe giyen inde ki şeytana inanan her şeye inanır.. O sakallı şeytan dünya öküzün boynuzlarında dese inanır ahmak koyun.

2|0
    0|0
  • bence dünya diye bişey yok

1|0
    0|0
  • bence soru saçma dünya düz mü yoksa ters mi olacak yuvarlak mı değil tartıştıkları şey yanlış

1|2
    0|0
  • Siktirsinler gitsinler ya atmosferin disina ciktik hala bu tartisma suruyorsa onlarin dahi ligini seveyim

1|0
    0|0
  • Capraz bana göre

1|0
    0|0
  • düzsede yuvarlaksada yaşıyorum ben sıkıntı değil nasil olursa olsun isterse düz taban olsun 😃

1|0
    0|0
  • Bence yamuk yan yumurta

1|0
    0|0
  • Sacmalik 😂

1|0
    0|0
  • Kare

1|0
    0|0
  • millet uzaya çıktı videoları resimleri çekildi canlı yayınlar yapıldı bence kare ozamn

1|0
    0|0
  • Düz 😂

1|0
    0|0
  • Dunya duz kardesim ben gezdim

1|0
    0|0
  • Okuz basi gibi 😂

1|1
    0|0
  • bence üçgen

1|0
    0|0
  • Dunya yuvarlaktir

1|0
    0|0
  • ne duz ne yuvarlak elips ya 😏😂

1|0
    0|0
  • Üçgen

1|0
    0|0
  • Düz. Yuvarlak diyenler yalan aya çıkıp dünyayı görmeden inanmam

1|0
    0|0
  • Dünya yuvarlaktır. Ancak bazı masal kitapları dünyanın düz olduğunu yazar ve binlerce insan bu masal kitabına inanır.
    İşin acı tarafı da kendilerini her zaman haklı sanmalarıdır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyanın keyfine bağlı bence..

1|0
    0|0
  • Dünya yuvarlaktır bir anlayamadılar

1|0
    0|0
  • düzdürrr

1|0
    0|0