Su yenilgiyi kabullenemeyip engel atanlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Su yenilgiyi kabullenemeyip engel atanlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Gercekten insani tatmin eden bir sey. Ah bilemedigini kabul edemeyenler gercekten cok yazik.😄

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi nasıl konuştuğunu bilmek lazım.

Bir şeyi, karşıdaki açıkladığı halde 100 kere tekrar tekrar dile getiren misin, bir şeyi tartışırken hakaret duramayan mısın, kendi inandığın doğrularını başkasına empoze etmeye çalışan mısın, karşıdakini dinlemeden sadece konuşan mısın? Vs vs uzar gider. Şimdi bana 'yok ben öyle değilim, ben tartışmanın seviyesini düşürmem' der isen sen haklısın derim. Karşındakinin bilgisi yetmemiş ve sana konuşma fırsatı veremeyen bir korkak derim ama bana bunu diyemiyorsan kusura bakma engeli hak etmişsin.

0|0
    0|0
    • bir konu hakkinda yanlis bilgiye sahip ve bunu kendine ceviriyor. Ben de bunu aslinda oyle olmayip bu turlu oldugunu soylemeye calisiyorum. Sonunda bir yazi yazdim dedigimi kanitlayacak sekilde bunu goruncede dayanamayip engel atti olay bu.

• İnsanlar bazen yanlışlarının farkına varsa bile sırf karşıdakine ayar olduğu için yenilgiyi kabul etmez, yanlış olduğunu bildiği şeyi bile savunmaya devam eder. Bu her insanın doğasında var neredeyse. :) Yanlış bir şey ama yapacak bir şey yok.

• Aynen cok dogru😊

En İyi Kız Görüşü

• oyle bıtane kız vardı yazıp yazıp engelleyen. en son ben engelledım kerane mahsulunu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir de küfür edip engelleyenler var salak tipler

1|0
    0|0
  • Bende engelliyorum ama yenilgiyi kabul edemeyip küfür etmeye başlayanlari. ...

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum öyle birisini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni uyelerden atarli paylasimler

0|0
    0|0
Yükleniyor...