Hiç bankalardan icra takibi aldınız mı?

Aldıysanız kaç taksit geçirdiniz de aldınız?
Ben son 2 takisidi ödeyemedim 2 ay felân geçti banka günde 2-3 kez arıyo stresten ölecem yaa toplam 425 lira ama ödeyemedim işte 😔 banka eve gelirse ayvayı yedim demektir

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Ararlarken aç bence daha ufak ödemelerle bile halledebilirsin belki. süre uzar yanıt vermezsen tek seferde ödemek zorunda bırakırlar

0|0
    0|0
    • Maaş yatsın ödeyecem zaten sadece kaza yapınca denk getiremedim işte bu ay ödeyecem ayım 3 ü 4ü gibi yatar maaşım sorun olurmu o vakte kadar

En İyi Erkek Görüşü

• 3 taksit olmadan en az 1 tane yatirirsan hicbisey olmaz

0|0
    0|0
    • Usta kredi bitti zaten son 2 taksit kalmıştı onları ödeyemedim ki..
      Yani 3. taksidin binmeyecek

• EyvALLAH

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hukukçuyum, Eve icra kalktı zaten en fazla tutukluyorlar ama siciline işliyor elinden geldikçe erken öde

0|0
    0|0
    • EyvALLAH kardeş öyle büyük borç değil ama ufak defek şeyler oldu son 2 taksit kalmıştı ödeyemedim... başka taksit yok zaten yani 3. taksidin gelmesi gibi bir ihtimal yok asgarisini ödedim ama telefon açıyolar konuşmayada cesaret edemiyorum genede eve evrek felan gelirse ailemim gözünde mahçup olmak istemiyorum

• O zaman aradıklarında açıp en geç beş güne yatırırım yatırmazsam gerekeni yapın diye bilirsin onlarda o gün arasında seni aramazlar böyle yapman daha kötü senin açından

• Tamam kardeş sağol tavsiyelerin için teşekkür ederim

• 1 tane yatir rahatsiz etmelerini bir sure engeller:) kredi borcumu yoksa kredi kartimi?

0|0
    0|0
    • Kredi borcu son 2 taksit kaldı baska yoktu... yani 23. ve 24. taksiler

• evet ac onlar konusmadigin icin.. Hic huzursuz olma konusursan maasimi alir almaz yatiricam de maas aldigin tarihi ogrenirler felan sonrasinda kabul etmek zorundalar nerden bulcan o parayi aninda dersen sesleri kesilir canini skma hic Allah kimseyide onlarin eline dusurmesin ben bankada calistim 1 yil haramin en cok dondugu sektor yediremedim senin gibi mahdurlar coktu istifa ettim. Ins en kisa zamanda odersin.

• İnşALLAH bir daha bulaşmayız...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...