Hiç Mutlu Olamıyorum... Eski Kendimi Özlüyorum?

Sizde de böyle bir sorun var mı?
Ben çok mutlu ve neşeli biriydim, ama çevremdeki insanlar beni mutsuz ettiler. Hiç kendimle olamadım, hiç hayatıma bakamdım. En çok ta kendilerini haklı görmeleri benim canımı acıtıyor. Herkes haklı bir tek ben haksız. Kimse benimle ilgilenmedi kimse umursamadı kimse bu kız acaba ne yaşıyor demedi... Kendime çok acıyorum. Çok yorgunum eskisi gibi olamıyorum. Ne yapacağım ben😞😔 Var mı benim gibi hisseden? yoksa bir tek ben miyim?

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Malesef bende öyleyim bir anda çok değiştim. Hicbirseye ilgi duyamaz hale geldim. Tedavi bile aldım ama pek ise yaramadı ilaçlar zaten daha aylak yapıyor insanı o yüzden ilaclarimida bıraktım. Belkide zaman en iyi caredir diye düşünüyorum. Umarim düzelirsin 😊

1|0
    0|0
    • İnşallah zaman çare olur bize. Sağol canım sen de.

• Böyle sözlere ihtiyacım vardı. Sağol💖

• Rica ederim 😊 dertler bitmez ama çözüm aramaktan vazgeçme eğer istersen bana mesaj atabilirsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan zamanla değişebiliyor, fazla takılma buna. Neşeli olduğun zamanlar da olur yine. Olgunlaşmaya başlıyorsun, iyi tarafından bak. Hayat devam ediyor, hayatını eline al.

1|0
    0|0
  • Bende oldum hatta o kadar kötü anlarım oldu ki. hiç bir şeyi umursamaz oldum. duyarsız oldum. yani gardımı almaya başladım

1|0
    0|0
  • O eski halimden eser yok şimdi diyosun yani..

1|0
    0|0
    • Yok.

• Kişinin en iyi psıkologu kendisidir. Elbet senin de vardır biyerlerde hataların ki insalar tarafından bu kadar suistimal ediliyorsun. Yanlışlarını bul ve bulunduğun durumu nasıl düzeltebilceğini..

Yükleniyor...