Son bekar arkadaşımıda bu hafta evlendiriyorum ilk sen evlenirsin diyorlardı sona kaldım siz hangi durumdasınız?

İlk sen evlenirsin derlerdi lisede güzelsin çalışkansın beceriklisin bunu söyleyen herkes benden önce evlendi nazar değdirdiler bana demekki:))

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmet Allah herşeyi gönlünüzün güzelliğine göre versin der gecerim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• bende bastan belliydi gec evelenecegim zor Adam diye diye 40 dan fazla diyerek tam o Adam ettiler beni :D nalet insanlar

0|0
    0|0
  • yakinda sana ozenirler merak etme. baslarlar iyiki evkenmedin demeye. su zamanda evlenmek zor arkadasim

0|0
    0|0
  • Bekar arkadaşım var daha çok şükür 😂😂

0|0
    0|0
  • fazla kibir başa bela.

0|0
    0|0
    • Bu sorudan kibir çıkaran kibirlidir bence

• Eşyamıyım beni birisi alsın

• çarpıtma lafı

• Sen Bizim Son Kalemizsin, Evlenemezsin :) Bekarlık sultanlık durumdayım, tadını çıkar sende (:

0|0
    0|0
  • bekarım

0|0
    0|0
  • kayseri de olsan alırdık , evde bırakmazdik :)

0|0
    0|0
  • Kısmet

0|0
    0|0
  • kader kısmet knk

0|0
    0|0
  • Bekar, yalnız, tekt abanca

0|0
    0|0
  • İlk evlenenlerden

0|0
    0|0
  • Bende seni alam yaş kaç

0|0
    0|0
  • zor oluyo iyi bilirim hemde cok

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun 🙂

0|0
    0|0
  • kız evde kalcan alayım seni

0|0
    0|0
    • Evde kalmam sen kalmışsın dede

• ha bu arada insanlara aciz vs diyorsun ya bu saatten sonra sana iyi dilekler sunmayan birini karşına almıs oluyorsun sen ne dersen de ama su saatten sonra inşaallah Allah gönlüne göre bir şey vermez.

• Allah uzun ömür versin bir duaya muhtaç kal şeytanından bul ne dileğin varsa olmasın her zorluklar önüne çıksın beter ol yaşına göre davranmayan gizli pislik

Kızlar Ne Diyor 3

• biz çocuklukltan bu yana 6 arkadaşız hepimiz 1 sene arayla evlendik kadere bakki hepimiz 1 sene arayla boşandık :D

0|0
    0|0
  • Aynı ben tüm herkes manita yaptı ama ablanız kararlı herkese bulacak birilerini kendi yalnız ölecek 😄😄😄

0|0
    0|0
  • önemli olan doğru kişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...