Bir insana tekrar güvenilir mi?

Yapılan bir hatayı yok sayıp sırf sevdiğin için güvenilir mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sırf sevdigin diye bir şey yok genç dostum. aşk var oda 2-3 yıl sonra bitiyor herkes sonra elin evladı geliyor kabullenilmez geliyor. şimdi af eder edersin 2-3 yıl sonra hatırlar terk edilir edersin böyle bu işler

0|0
    0|0
    • Yanlız ortada 5 senelik bir evlilik ve 2de çocuğumuz var. O yüzden bırak gitsin olmuyor işte.

• Hayır ikimizde genciz daha ben 24 eşim 28 yaşında.

• inşallah herşey düzelir psikologa gidin eşinde büyük ihtimal ortayaş krizi başlıyor olabilir benim kendi yorumum tabi bu yorum yanlış olma ihtimali çok yüsek çünkü eşinle konuşmadım belkide gerçekten hiç bir anlamı yoktu sohbetlerinin yani o ihtimalde çok olası hatta daha olası. insanlar işte okulda falan arkadaşlarıyla sürekli muhabbet ettiklerinden istemeseler bile yakınlaşıyor abi kardeş oluyorlar ben herkese mesela canım naber derim karakterim öyle ondan dolayı hemen sende gemileri yakma eşinin mutsuz olması işinden çözülmesi gereken bir sorun ama. çünkü bu ilerde degişmeye götürcek onu bunu düzeltmek için ücretsiz psikolojik yardım yapan siteler var bir sürü onlardan yardım alsın mutlak işimi sevmiyorum nasıl sevebilirim diye bu senin bahsettiginden çok daha ciddi bir sorun gerçekten. bu kadarcık küçük şeyden hemen büyük olaylar çıkarma sende aklına kötü şeyler düşürme adamın daha çok samimi davran uzaklaştırma kendinden mutlulugu geri yakalayın tekrardan inş herşey düzelir

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ki aşk sevgi varsa sende kredisi bitmez..

Bende bitmiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yok öyle bir şey gençler, ne kadar güveniyorum deseniz de eskisi gibi olmaz
    Hep bir "acaba" kalır aklınızda..

Bu yüzden unutun bu işleri, terk et terk et
    Hadi bakıyım

0|0
    0|0
    • Tam aklımı okudun şu an. Güven kazanmak için çabalıyor ama hep bir acaba var kafamda.

• Sîktir et gitsin, yol ver gitsin

• insan sevince cok seyi görmemezlikden gelebiliyor.. bazı hatalar vardır unutursun ama bazıları bir ömür gecsede unutulmayacagi icin güvenmekde zorlanirsin.

0|0
    0|0
  • hayir olmaz

0|0
    0|0
  • Ayna gibidir güven
    Bir kez çizildi mi hep çizik gösterir..

0|0
    0|0
  • İkinci sans olabilir ama bir zaman sonra yalama olmaya baslıyo olmuyo yani güven kırılmamalı

0|0
    0|0
  • pişmansa yaptığı hatadan dolayı güvenilebılır

0|0
    0|0
  • Ben güvenmem

0|0
    0|0
  • güvenmek zor zaman ister ben güvenmem

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz

0|0
    0|0
  • huy çıkar can çıkmaz o hatasıyla sevebiliyorsan kabullene biliyorsan öyle yürüte bilirsin anca

0|0
    0|0
  • hayir guven bir kere gider bidaha gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sırf sevdiğim için güvenmem, güvenimi kazanmak için fazlasıyla çaba sarfediyorsa güvenebilirim ancak.

0|0
    0|0
  • guvenilmez

0|0
    0|0
  • Birdahalar bitmez tükenmez...

0|0
    0|0
  • herkes hata yapar ama hata guvensizligi dogurur, affederim sans veririm belki ama asla ilk kadar guvenmem.

0|0
    0|0
  • Konunun ne olduguna baglı

0|0
    0|0
  • ben guvenemem

0|0
    0|0
  • çok zor oluyor guvenmese bile ikinci şans deyip görmüyor ama güven bir kez kırıldığı zaman yerine gelmiyor gelmiş gibi yapsanda içinde malesef bir şeyler kopmuş oluyor

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Güvenemem ben tanıdığıma bile eskisi gibi bakamıyorum sevgilime mi bakacağım

0|0
    0|0
  • %50 güvenebilirsin, aklında hep soru işaretleri kalır

0|0
    0|0
  • hataya göre değişir. Aldatma, ihanet gibi şeyler varsa ikinci bir şansa gerek yok.

0|0
    0|0
  • güvenilir ama ilerde illa bir şey çıkar

0|0
    0|0
  • ciddi ise güvenilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...