Sgk borçları arkadaşlar?

Yapılandırdığımız borçlar da mı 53 liraya indi? Bilginiz var mı? Kasımda yapılandırmıştım. 500 küsür borcum var şu an. 2000den inmişkerdi.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• pek bir açıklama yapılmıyor 2015 ve öncesi borçlar silindi sonradan oluşan borç tutarı duruyor gss kapsamında yapılan G1 G2 ve G3 ücret ödemeleri sabit bir ücrete bağlanacakti 53 tl gibi bir rakam olması gerekiyor. Fakat yasa meclisten geçtimi bilmiyorum

0|0
    0|0
    • İndirdik ralan diyolar 1 nisandan sonra diye söyleniyor. Yapılandırma sonucu 500 tl borcum var sonrasından ise 90 tl falan. Eğer 53e inecekse hepsi onu bekliyorum. Hiç ödeme yapmadım.

• Anladım o borç a af gelmeden silmiyorlar belli bir miktara ulaştığında ise sağlık güvencesini durduruyorlar. ödemeden de yararlanamiyorsun. bilgin olsun ücretlendirme konusunda da kesin bilgi yok maalesef

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• kaldıracaklar onu en sonunda kimse iplemiyor işlem de yapamıyorlar :D öyle ödeyenlerden aldıklarını faiz yapıp geri ödüyorlar

0|0
    1|0
    • Hiç ödemedim. 500lira falan borcum var. Yapılandırmıştım. İnmesini bekliyorum eğer olacaksa.

• GSS mi?

0|0
    0|0
    • Evet

• Hiç ödeme yapmadım ama ypaılandırmıştım. İmza vs atmıştım. 500tl borcum var şu an. O da inecek mi acaba diye merak ettim.

• salla gitsin. saçma sapan bir borç. illa ki bir gün silinecek.

Yükleniyor...