Abim yüzünden borç batağına battım yavaş yavaş borçları ödeyecegim yalnız kime ne kadar borcum var nasıl öğrenebilirim?

soru yukarı da, internet telefon mağaza vs falan gibi yerlere borçlarım var nereden ne alındı tam da bilmiyorum ama borç benim üzerime abimle görüşmüyoruz da toplu olarak nasıl öğrenebilirim bu borçları? avukatlık çoktan olmuşumdur da zaten 😒😒

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Pes nasıl başardın bunu? Senin adina nasil borç yapabildi? Kredi kartiysa eğer kart dokumuyle öğrenirsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir avukat tutman gerekiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• e devlet

0|0
    0|0
  • e devletten..

0|0
    0|0
  • avukat sana ulaşır eğer borçlu kişi sen isen ya da kefil sen isen

0|0
    0|0
    • ayrıca borç senin üzerine ise senin imza atman mecbur imza attigin yerleri hatırlamıyor musun?

• Superonline için imza atmıştım arıyorum bilgi vermiyorlar aynı şekil de Digiturk içinde imza atmıştım yine bilgi vermediklerini söylediler, mağazadan alışveriş yapılmıştı kendi üzerime almıştım ev eşyaları falan ama mağazayı hatırlamıyorum 😒 abim bana taksitleri ödüyorum demişti ama 3 taksit anca ödemiş arıyorum telefonları da açmıyor, onun dışında üzerime telefon aldım ona vermiştim onu da ödemedi hem de 2 tane almıştım şu an sadece telefonları nasıl ödeyeceğimi biliyorum

• biraz sabret o süre zarfında para biriktir avukatlar sana ulaşacaktır ayrıca superonline hattimi iptal ettirmek istiyorum borcunu ödeyip de borcunu söylerler telefondan değil yüz yüze yap bu islemi digiturk içinde aynı islemi yapabilirsin

• Avukat bulur senide sen nsil kime borcun oldugunu bilmiyon ya da abin bilmiyor?

0|0
    0|0
  • Bankadan ektralarını iste

0|0
    0|0
  • sen onları arama onlar seni bulurlar merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...