Arkadaşlar bu insanlar şebeke olabilir mi? Ya da buna benzer şeyler yaşayıpta bilgi sahibi olanlar var mı?

Benim 22 yaşında bir kızım var. Benden habersiz bir evlilik yaptı ve çok üzüldüm. Tabii bu arada sinirli olduğum için de bir süre aramadım. Daha sonra damadım ve ailesi hakkında hiçbir fikrim olmadığı için onları daha yakından tanımak istedim. Çektim çocuğu karşıma konuştum. Konuşmalarına gelecek olursak kızımla para için evlendiğini ve bir şeylerin yolunda gitmediğini düşündüm. Ailesi hakkında bilgi aldım öz ablam var dedi üvey babası ve üvey kardeşi olduğunu söyledi. Açıkçası çocuğu hiç gözüm tutmadı. Annesiyle tanıştıktan sonra da bu insanların aile olmadıklarını düşündüm. Ya ensesp ilişki ya da sevgilisi olabilir diye düşünüyorum. Çevreden ve nüfusta tanıdık arkadaşlarımdanda sordum soruşturdum. Ailesi hakkında söylediği şeyler yalanmış. Çocuğun sadece dul bir annesi ve ablası varmış. Durum böyle olunca çok tedirgin oldum açıkçası
Boşanma davası açacağız ama önce neyin ne olduğunu bilmek istiyorum sonuçta karşımdaki insanlar konusunda çok ta bilgi sahibi değilim.

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet olabilir

0|0
    0|0
    • Bu konuda bir bilgin var mı?
      Sen de kızım gibi birşeyler mi yaşadın?

• Evleneli bir sene oldu. Zarar verselerdi ortaya çıkardı zaten ben para için evlendiklerini düşünüyorum. Ama herhangi bir amaç peşinde koşan çeşitli çete grupları da olabilir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...