Arkadaslar benim bu halim nolcak?

Iyi geceler herkeze.. Derdim var mi var.. 20 Yasindayim sigaraya bu yastan sonra basladik iyimi.. ne bileyim iyi geliyor sanki bir anlik herseyi unutuyorum.. bir sigaram var bir ben

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• 2.5 sene içtim biraktim çok şükür emin olun birakinca ilk 1 haftadan sonra sinir stres içen bir insana göre dahada azaliyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Son sigarami iciyordum tesadufe bak. Yapma caniiiim yolun basindayken birak. Ben 21 yasindayim 12 yasimda baslamistim. Bircok kez denedim birakmayi kurtulamiyorum. Ilerde cok pisman olursun. Erken yaslandirir, nefes nefese birakir daha bir suru sey. Bugun birakiyorum sigarayi insallah bu kez basaricam 😔 Içme..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Herkez değil Herkes. Sigara unutturmaz alkol mü bu la sigara içme sonra bağımlısı olursun.

1|1
    0|0
  • Selami Şahin'in şarkısını getirdin aklıma gece gece ya

1|0
    0|0
  • sinirlenince iyi gidiyor. yatıştırıyor

1|0
    0|0
  • yahu bırak yüksek derecede bağımlı olmadan bn bırakmak istemiyorum başaramıyorum

1|0
    0|0
    • dertler üst üste beni birakmiyor onu napicaz

• Esrar iç o halde benim derdim yok ama yinede sigarayı bırakamıyorum bnden söylemesi sana karar senindir

• Derdin ne anlat

1|0
    0|0
  • Bide ben olsam?

1|0
    0|0
  • salak salak tripler bir sigaram var bir ben ne kadar acizsin. Sigara dert devası değil

1|0
    0|0
  • Eskiden sigara icenlere ozenti gozuyle bakardim 6 senedir sigara iciyorum uzak dur sigaradan. pisman olursun maddi manevi sagliksal açıdan

1|0
    0|0
  • onlarda terkerderdi olmasa param

1|0
    0|0
  • İkimizde bıraksak iyi olcak baybsi 🤔 ilerde şeyimiz den nefes alacaz valla

1|0
    0|0
  • bir sen, bir sigaram var üstüme sinen... İkiniz de birbirinizden beter.

1|0
    0|0
  • Yanında kahpe insanlar olucağına Bırak sigaran olsun

1|0
    0|0
  • kafanda kuruon icme birak arada nargile ic

1|0
    0|0
  • yanlış bırak

1|0
    0|0
  • Çok pis kokuyorsunuz