İzmir de üniversite kazanacak sevgilime?

MErhaba arkadşlar bu sene İzmir de üniversite kesin kazanack kız arkadaşıma bir gün oraya gittiğinde farkı şehirlerde olacağız ve sen ortamlar ev filan kız arkadaşlar erkek arkdaşlar derken beni unutacaksın dedim. Ortamlr ın değişecek erkeklerle gezmene izin vermeyeceğim bıkacaksın dedim bundan hiç biri senden öneml değil filan dedi bana ama sizce üniversitede değişir mi? yoksa sözünü gerçekten tutarmı tecrübeli olnlar var mı aranızda?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Her şey ve herkes değişir ;)

0|0
    0|0
  • kiz arkadasina guveniyosan eminsen sıkıntı yok rahat ol ama bir şüphe devam ederse o bisey yapmasada sen hep bir tetikde bekliyceksin en ufak seyi buyutceksin o da bunalmaya basliycak universte oratmi yeni cevrede gozu kalicak ister istemez degiscek o da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seni aninda unutucak bilesin ordaki cocuklarla gezicok unvtede gorduk aci gercekler

0|1
    0|0
    • yemin ediyor beni çok sevdiğini söylüyor asla hç kimsenin benim yerime gecemeyeceğini söylüyor bende ekran görütüsü ldım bir gün sana bu atıcam dedim gerçekten değişir mi

• malesef degisicek goruceksin belkide aldatirken ruhun duymicak

• gördük yzmışsın hocam ne görmşüştün gerçekten merak ettim benim icin cok önemli bu cünkü geleceğimi etkileyecek de

Yükleniyor...