Ailemi köpek almaya nasıl ikna ederim?

arkadaşlar sokakta beslediğim 7 kedim var hepsi gebe. 2 tane de 10 yıldır baktığım köpeciklerimiz var. sokakta gördüğüm çoğu kedi-köpek ile anlaşırım ve konuşurum. ağaçlar ile de aynı şekilde mutlaka dokunurum özellikle de çok yaşlılara saygım vardır. yıllardır kedi istiyordum arada gizli eve getiriyorum ama artık kedilere doydum zaten sokakta baktığım bir sürü kedi var. ben sürekli sadık bir dost hevesi içindeyim. her şeyi seçtim. ama ailemi ikna edemiyorum. annem hayvanseverdir ama evde kıl tüy istemez. babam da kedileri besleyeceğine git 2 aç çocuk doyur der. hayvanlar ile arası yoktur maalesef. ben bu aileyi nasıl ikna edebilirim güzel bir puppye... ailemi köpek almaya nasıl ikna ederim?

böyle güzelliğe hayır diyorlar... çıldırıcam...

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben emrivaki yaptim zamaninda simdi onlar vazgeçemiyor:))

0|1
    0|0
    • nasıl direk eve mi getirdiniz? bir kaç sorum olacak.
      apartman da mı yaşıyorsunuz
      aileniz ne tepki verdi ilk görünce
      köpeğinizin cinsi nedir
      tuvalet eğitimi ne kadar sürdü

• apartmanda yaşıyoruz.
      zaten sevdikleri icin olumsuz bir tepki yoktu ama kalici olarak düşünmediler.
      sonra tuvaleti yuzunden cok sorun oldu ama inat ettim gitmeyecek diye kavga dovus vs. 4 5 ayi buldu nerdeyse tuvalete alismasi simdi herkes mutlu ben atsam evdekiler izin vermez. cinsi maltese terrier @Heisenberg35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ikna edemezsin bende de var o durum ne zaman kendimiz yolumuza bakarız anca o zaman :D

0|1
    0|0
    • yaş oldu 21... bir kere dünyaya geliyoruz. ömrümün yarısı boşa geçti. bir köpeğim bile yok. zengin hayatı yaşayamıyorum bari dostlarım ile mutlu olabilseydim :(

• Her gün bıktırana kadar dırdır etmekten çare yok yola devam :D

• umarım kazanırız... siz çalışıyor musunuz? okul bitip çalışmaya başlasam anında eve çıkarım. gece kondu bile olur... yeter ki kedilerim ve köpeklerim olsun

Erkekler Ne Diyor 1

• Resimdekinin cinsi nedir dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...