Evli adamdan arkadaş olurmu?

Calistigim bir ortamda polis vardi oda oraya kimlik denetleme için geliyorlardı.. mola arası kahve yapıyorduk calisanlar arasinda onada ikram ettik.. fakat oda karşılığında kahve ikram etmek istedi..
istemedim evli oldugu için arkadaş olarak diyor.. size evli birinden arkadaş olurmu.. normal biseymiş gibi kahve içmeye gidermisiniz.. ?
bir an kabul etmek istedim çünkü beni dinleyecek birine öyle ihtiyacm var ki herşeyi anlatmak istedigim😏 ona anlatırsam dinler ve onda kalır.. ( bu düşüncem ama gitmedm)

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlis anlama ama illa her seyi anlatmak istiyorsan gel bana anlat. Ote yandan bu kriterde, anlattiklarini saklayacak guvenilir arkadaşların yok mu? Bu kisinin gunahini almak gibi olmasin; lakin madem sadece arkadss, o zaman esinin de senden haberi olsun. Esiyle de tanis ilk seferde. Benim evli arkadaşlarım var ve benden eslerinin haberleri var. Peki bu adam sana esimin senden haberi var derse inanacak misin? Zira kanit gerek. Ote yandan madem senin bu sebeple birine ihtiyacin var, emin ol ki evli bir erkek bunun icin uygun biri degil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz. Aklı fikri nerde onların biliyorsun. Uzak dur

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Başka biri bul sende anlatacak yahu. Adam mı yok.

0|0
    0|0
  • ancak yasak aşkı olursun sonrada metresi.

0|0
    0|0
  • Keşke gitseydin nolacak sanki hoşlanırsın belki. Tövbe tövbe bu kızlarda hiç akıl yok komple su dolu sallandıkça ne yapacağını şaşırıyo

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • dertlesmek. istiyorsan. dertlesebiliriz hanimefendi. bejimde canim. sikiliyor. bekarim hayatimda kimse yok dertlesecegm. falan

0|0
    0|0
  • kahve sakıncalı

0|0
    0|0
  • Yatak arkadaşı diyorum sana başka bişey değil..

0|0
    0|0
  • Olur tabi nie olmasın evliler insan değilmi

0|0
    0|0
  • Adamin yuvasinin yikilmasina mal olur, gitmemek en guzeli

0|0
    0|0
  • evliler cüzzamlımı anlamadım bu mantığı

0|0
    0|0
  • cinsel arkadaş olur

0|0
    0|0
  • Olmaz bir kosede ceker vurur

0|0
    0|0
  • takip et beni dinlemek isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...