Artık Türk kadınlarına hakareti bırakacak mısınız?

Bazı haddini bilmez şuursuzlar bu milletin onurlu Türk kadınlarına hakaret etme seviyesizliğini kendilerinde bulabiliyorlar. Gelin buna bir son verelim. Türk kadınına hakaret iceren soru ve paylaşımları şikayet edelim. Bizim anamız bacımız Rus İngiliz Fransız değil bunu unutmayalım...

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kadınlarına hakaret edenler ulaşamadığı ciğere laf atan kediler adeta. Eleştirmekten başka hiçbir şeye güçleri yetmiyor. Halbuki kızları yerden yere vurmaktansa, güzel yanlarını görüp sevmek gerek. E bu biraz da güzel bakabilmekle ilgili. Türk kızını sevmeyenler Uganda'ya gitsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kedi ulasamadigi cigere mindar der diyolar ya tamda o durum bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• onurlu türk kadını diye bişey yoktur.
    onurlu kadın vardır.
    bu dediğin de yanlış bir tabir.
    anamız bacımız rus ingiliz fransız da olabilirdi. bunda bir ayıp yok. türklük tanrılık değildir.
    bizim ülkenin de orspusu var namuslusu var. diğer ülkelerin de aynı şekilde hem orspusu hem de namuslusu var.

1|0
    0|0
  • Yani dediğin tarzda soruları görmedim ama genelleme yapmadıktan sonra bazı hoşumuza gitmeyen davranışları eleştirme hakkına da sahip olduğumuzu düşünüyorum. Tüm Türk kızları şöyledir böyledir demek yanlış tabii ki.

1|0
    0|0
  • Ben yurtdisinda yasiyorum turk kizlarina hasretim

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Türk kadını bana ettiği sürece hayır. Her tarafta Türk erkeğine sövüp sövüp bize sövmesin diyorsunuz. Bana her sövüşünüzde bir fazlasıyla geri dönecek.

0|0
    0|0
  • Bazıları hakediyor kusura bakma😉

0|0
    0|0
  • Sizde türk erkeklerine hakaret etmeyi bırakın

0|0
    0|0
  • hakaret duymadım, kıyaslama görüyorum arada.

1|0
    0|0
  • hakaret olarak ne denildi mesela

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...